SMART INVESTIGATIONS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Slatina, înmatriculată la 2 mai 2018.
Identitate
- Denumire legală
- SMART INVESTIGATIONS S.R.L.
- CUI
- 39269064
- Nr. înmatriculare
- J2018000399286
- EUID
- ROONRC.J2018000399286
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 mai 2018
Sediu social
- Adresă
- SALCÎMULUI, nr. 23E, et. PARTER, încăperea nr. 1, Municipiul Slatina, Olt
- Localitate
- Municipiul Slatina, Olt
- Cod poștal
- 230055
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.05.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ISPAS NICOLAE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Olt.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -11.410 lei | — | 28.421 lei | 31.699 lei | -3.278 lei |
| 2024 | — | -11.325 lei | — | 30.070 lei | 21.939 lei | 8.131 lei |
| 2023 | 45.125 lei | 20.561 lei | — | 35.619 lei | 16.162 lei | 19.457 lei |
| 2022 | 19.462 lei | 1.225 lei | — | 12.152 lei | 13.257 lei | -1.105 lei |
| 2021 | 750 lei | -1.189 lei | — | 5.671 lei | 8.001 lei | -2.330 lei |
| 2020 | 23.913 lei | 850 lei | — | 6.861 lei | 8.000 lei | -1.139 lei |
| 2019 | 11.420 lei | 6.089 lei | — | 14.625 lei | 16.615 lei | -1.990 lei |
| 2018 | — | -8.879 lei | — | 4.721 lei | 13.400 lei | -8.679 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 11.410 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.410 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 11.410 lei
- Active imobilizate
- 16.976 lei
- Active circulante
- 11.445 lei
- Stocuri
- 107 lei
- Creanțe
- 10.407 lei
- Casa și conturi la bănci
- 931 lei
- Datorii
- 31.699 lei
- Capitaluri
- -3.278 lei
- Capital subscris vărsat
- 800 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 49 lei
- Cheltuieli totale
- 11.374 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.325 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 11.325 lei
- Active imobilizate
- 16.536 lei
- Active circulante
- 13.534 lei
- Stocuri
- 107 lei
- Creanțe
- 10.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.427 lei
- Datorii
- 21.939 lei
- Capitaluri
- 8.131 lei
- Capital subscris vărsat
- 800 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 45.125 lei
- Venituri totale
- 45.125 lei
- Cheltuieli totale
- 20.648 lei
- Profit brut
- 24.477 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.561 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 16.536 lei
- Active circulante
- 19.083 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 10.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.083 lei
- Datorii
- 16.162 lei
- Capitaluri
- 19.457 lei
- Capital subscris vărsat
- 800 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 19.462 lei
- Venituri totale
- 19.462 lei
- Cheltuieli totale
- 17.653 lei
- Profit brut
- 1.809 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.225 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.171 lei
- Active circulante
- 10.981 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 10.981 lei
- Datorii
- 13.257 lei
- Capitaluri
- -1.105 lei
- Capital subscris vărsat
- 800 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 750 lei
- Venituri totale
- 750 lei
- Cheltuieli totale
- 1.916 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.166 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.189 lei
- Active imobilizate
- 3.304 lei
- Active circulante
- 2.367 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.367 lei
- Datorii
- 8.001 lei
- Capitaluri
- -2.330 lei
- Capital subscris vărsat
- 800 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 23.913 lei
- Venituri totale
- 23.913 lei
- Cheltuieli totale
- 22.417 lei
- Profit brut
- 1.496 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 850 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.304 lei
- Active circulante
- 3.557 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 24 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.533 lei
- Datorii
- 8.000 lei
- Capitaluri
- -1.139 lei
- Capital subscris vărsat
- 800 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 11.420 lei
- Venituri totale
- 11.420 lei
- Cheltuieli totale
- 4.988 lei
- Profit brut
- 6.432 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.089 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.983 lei
- Active circulante
- 12.642 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 12.642 lei
- Datorii
- 16.615 lei
- Capitaluri
- -1.990 lei
- Capital subscris vărsat
- 800 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 8.879 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.879 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.879 lei
- Active imobilizate
- 3.363 lei
- Active circulante
- 1.358 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.358 lei
- Datorii
- 13.400 lei
- Capitaluri
- -8.679 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului