SMART HEALTH SOLUTIONS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 5, înmatriculată la 15 ianuarie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- SMART HEALTH SOLUTIONS S.R.L.
- CUI
- 42104295
- Nr. înmatriculare
- J2020000388401
- EUID
- ROONRC.J2020000388401
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 ianuarie 2020
Sediu social
- Adresă
- VICINA, nr. 10, bl. 38, sc. 3, et. 3, ap. 48, CAMERA 2, București Sectorul 5, București
- Localitate
- București Sectorul 5, București
- Cod poștal
- 51928
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.01.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CIUCĂ IOANA MIHAELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 48 din 312 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9604, municipiul București, peste 85% dintre firmele clasei. Locul 51.846 din 132.176 în tot județul, și locul 40.486 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 40%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 377.557 lei | 45.903 lei | 1 | 279.032 lei | 62.660 lei | 217.860 lei |
| 2024 | 269.912 lei | 78.356 lei | 1 | 223.900 lei | 52.725 lei | 171.957 lei |
| 2023 | 206.753 lei | 47.026 lei | 1 | 132.553 lei | 39.927 lei | 93.601 lei |
| 2022 | 216.213 lei | 4.509 lei | 2 | 68.493 lei | 22.561 lei | 46.574 lei |
| 2021 | 195.894 lei | 5.686 lei | 1 | 69.626 lei | 28.547 lei | 42.066 lei |
| 2020 | 139.221 lei | 36.180 lei | 1 | 61.582 lei | 25.217 lei | 36.380 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 377.557 lei
- Venituri totale
- 377.677 lei
- Cheltuieli totale
- 327.026 lei
- Profit brut
- 50.651 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 45.903 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 32.020 lei
- Active circulante
- 247.012 lei
- Stocuri
- 46.290 lei
- Creanțe
- 187.828 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.893 lei
- Datorii
- 62.660 lei
- Capitaluri
- 217.860 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 269.912 lei
- Venituri totale
- 275.912 lei
- Cheltuieli totale
- 194.925 lei
- Profit brut
- 80.987 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 78.356 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 25.481 lei
- Active circulante
- 198.419 lei
- Stocuri
- 32.617 lei
- Creanțe
- 150.865 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.937 lei
- Datorii
- 52.725 lei
- Capitaluri
- 171.957 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 206.753 lei
- Venituri totale
- 206.753 lei
- Cheltuieli totale
- 157.909 lei
- Profit brut
- 48.844 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 47.026 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.328 lei
- Active circulante
- 129.225 lei
- Stocuri
- 26.414 lei
- Creanțe
- 93.924 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.887 lei
- Datorii
- 39.927 lei
- Capitaluri
- 93.601 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 3213 · Fabricarea imitațiilor de bijuterii și articole similare (CAEN Rev.3)
- 4638 · Comerț cu ridicata specializat al altor alimente (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 7721 · Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv (CAEN Rev.3)
- 9623 · Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului