SMART CARPATHIAN GLAMPING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Câmpulung, înmatriculată la 2 mai 2019.
Identitate
- Denumire legală
- SMART CARPATHIAN GLAMPING S.R.L.
- CUI
- 41055127
- Nr. înmatriculare
- J2019001292033
- EUID
- ROONRC.J2019001292033
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 mai 2019
Sediu social
- Adresă
- TÂRGOVIȘTEI, nr. 41, C4, Municipiul Câmpulung, Argeș
- Localitate
- Municipiul Câmpulung, Argeș
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.05.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SIMA GEORGE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Argeș.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -1.366 lei | — | 75.832 lei | 4.880 lei | 27.469 lei |
| 2024 | 5.500 lei | 4.227 lei | — | 93.588 lei | 4.880 lei | 28.836 lei |
| 2023 | 53.041 lei | 14.117 lei | — | 106.133 lei | 5.263 lei | 24.609 lei |
| 2022 | 23.597 lei | 1.187 lei | — | 104.019 lei | 877 lei | 10.492 lei |
| 2021 | 20.630 lei | 9.741 lei | — | 123.666 lei | 5.322 lei | 9.305 lei |
| 2020 | 97.306 lei | 6.773 lei | 1 | 133.139 lei | 8.146 lei | -435 lei |
| 2019 | 10.244 lei | -7.408 lei | 1 | 171.987 lei | 11.642 lei | -7.208 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 16.389 lei
- Cheltuieli totale
- 17.755 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.366 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.366 lei
- Active imobilizate
- 48.480 lei
- Active circulante
- 27.352 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 27.114 lei
- Casa și conturi la bănci
- 238 lei
- Datorii
- 4.880 lei
- Capitaluri
- 27.469 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.500 lei
- Venituri totale
- 21.889 lei
- Cheltuieli totale
- 16.996 lei
- Profit brut
- 4.893 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.227 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 65.362 lei
- Active circulante
- 28.226 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 26.759 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.467 lei
- Datorii
- 4.880 lei
- Capitaluri
- 28.836 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 53.041 lei
- Venituri totale
- 69.430 lei
- Cheltuieli totale
- 50.927 lei
- Profit brut
- 18.503 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.117 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 82.243 lei
- Active circulante
- 23.890 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 22.633 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.257 lei
- Datorii
- 5.263 lei
- Capitaluri
- 24.609 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 23.597 lei
- Venituri totale
- 39.986 lei
- Cheltuieli totale
- 38.105 lei
- Profit brut
- 1.881 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.187 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 94.653 lei
- Active circulante
- 9.366 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.423 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.943 lei
- Datorii
- 877 lei
- Capitaluri
- 10.492 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 20.630 lei
- Venituri totale
- 37.019 lei
- Cheltuieli totale
- 26.659 lei
- Profit brut
- 10.360 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.741 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 111.042 lei
- Active circulante
- 12.624 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.862 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.762 lei
- Datorii
- 5.322 lei
- Capitaluri
- 9.305 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 97.306 lei
- Venituri totale
- 109.876 lei
- Cheltuieli totale
- 102.313 lei
- Profit brut
- 7.563 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.773 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 127.431 lei
- Active circulante
- 5.708 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.255 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.453 lei
- Datorii
- 8.146 lei
- Capitaluri
- -435 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.244 lei
- Venituri totale
- 10.787 lei
- Cheltuieli totale
- 18.195 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.408 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.408 lei
- Active imobilizate
- 64.558 lei
- Active circulante
- 107.429 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 44.585 lei
- Casa și conturi la bănci
- 62.844 lei
- Datorii
- 11.642 lei
- Capitaluri
- -7.208 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4686 · Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.3)
- 4740 · Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4774 · Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.3)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.3)
- 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
- 6392 · Alte activități de servicii informaționale n.c. a (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 7721 · Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului