SLN ACACIA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Slobozia, înmatriculată la 8 iulie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- SLN ACACIA S.R.L.
- CUI
- 36295204
- Nr. înmatriculare
- J21/302/2016
- EUID
- ROONRC.J21/302/2016
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 iulie 2016
Sediu social
- Adresă
- GEORGE COȘBUC, nr. 104, Municipiul Slobozia, Ialomița
- Localitate
- Municipiul Slobozia, Ialomița
- Cod poștal
- 920100
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.07.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BASARABOC ŞTEFAN-DORU — administrator
- CHIRIŢĂ CONSTANTIN-CRISTIAN — administrator
- DAMIAN SĂNDEL — administrator
- DUMITRU GEORGE — administrator
- DUMITRU PETRE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Ialomița; ultimul an depus este 2023.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 197.170 lei | 85.390 lei | 1 | 121.850 lei | 15.804 lei | 106.046 lei |
| 2022 | 108.636 lei | -3.208 lei | 1 | 61.143 lei | 40.487 lei | 20.656 lei |
| 2021 | 89.324 lei | 50.753 lei | 1 | 171.775 lei | 7.910 lei | 163.865 lei |
| 2020 | 45.258 lei | 36.037 lei | 1 | 122.650 lei | 9.538 lei | 113.112 lei |
| 2019 | 7.727 lei | -1.211 lei | — | 83.789 lei | 6.714 lei | 77.075 lei |
| 2018 | 36.102 lei | 8.785 lei | — | 82.651 lei | 4.365 lei | 78.286 lei |
| 2017 | 72.320 lei | 24.365 lei | 1 | 73.495 lei | 3.994 lei | 69.501 lei |
| 2016 | 82.260 lei | 44.936 lei | 1 | 47.369 lei | 2.233 lei | 45.136 lei |
Toți indicatorii
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 197.170 lei
- Venituri totale
- 197.172 lei
- Cheltuieli totale
- 95.517 lei
- Profit brut
- 101.655 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 85.390 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.151 lei
- Active circulante
- 114.699 lei
- Stocuri
- 11.474 lei
- Creanțe
- 100.097 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.128 lei
- Datorii
- 15.804 lei
- Capitaluri
- 106.046 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 108.636 lei
- Venituri totale
- 108.637 lei
- Cheltuieli totale
- 110.759 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.122 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.208 lei
- Active imobilizate
- 4.182 lei
- Active circulante
- 56.961 lei
- Stocuri
- 1.424 lei
- Creanțe
- 43.341 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.196 lei
- Datorii
- 40.487 lei
- Capitaluri
- 20.656 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 89.324 lei
- Venituri totale
- 89.325 lei
- Cheltuieli totale
- 37.678 lei
- Profit brut
- 51.647 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 50.753 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.476 lei
- Active circulante
- 167.299 lei
- Stocuri
- 37.915 lei
- Creanțe
- 129.062 lei
- Casa și conturi la bănci
- 322 lei
- Datorii
- 7.910 lei
- Capitaluri
- 163.865 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 45.258 lei
- Venituri totale
- 45.258 lei
- Cheltuieli totale
- 8.536 lei
- Profit brut
- 36.722 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 36.037 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 45 lei
- Active circulante
- 122.605 lei
- Stocuri
- 41.300 lei
- Creanțe
- 77.756 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.549 lei
- Datorii
- 9.538 lei
- Capitaluri
- 113.112 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.727 lei
- Venituri totale
- 7.727 lei
- Cheltuieli totale
- 8.706 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 979 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.211 lei
- Active imobilizate
- 45 lei
- Active circulante
- 83.744 lei
- Stocuri
- 34.142 lei
- Creanțe
- 48.762 lei
- Casa și conturi la bănci
- 840 lei
- Datorii
- 6.714 lei
- Capitaluri
- 77.075 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 36.102 lei
- Venituri totale
- 36.102 lei
- Cheltuieli totale
- 26.260 lei
- Profit brut
- 9.842 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.785 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 45 lei
- Active circulante
- 82.606 lei
- Stocuri
- 22.794 lei
- Creanțe
- 59.250 lei
- Casa și conturi la bănci
- 562 lei
- Datorii
- 4.365 lei
- Capitaluri
- 78.286 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 72.320 lei
- Venituri totale
- 72.320 lei
- Cheltuieli totale
- 45.785 lei
- Profit brut
- 26.535 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.365 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 44 lei
- Active circulante
- 73.451 lei
- Stocuri
- 23.649 lei
- Creanțe
- 250 lei
- Casa și conturi la bănci
- 49.552 lei
- Datorii
- 3.994 lei
- Capitaluri
- 69.501 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 82.260 lei
- Venituri totale
- 82.260 lei
- Cheltuieli totale
- 34.856 lei
- Profit brut
- 47.404 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 44.936 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 305 lei
- Active circulante
- 47.064 lei
- Stocuri
- 16.588 lei
- Creanțe
- 250 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.226 lei
- Datorii
- 2.233 lei
- Capitaluri
- 45.136 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Contracte publice
- 45 de cumpărături directe, de la 18 autorități contractante (2021–2025) · valoare însumată de cel mult 524 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN IALOMITA2 atribuiri · cel mult 126 mii lei
- Scoala Profesionala "Areta Teodorescu"7 atribuiri · cel mult 93 mii lei
- Scoala Gimnaziala Surdila-Gaiseanca2 atribuiri · cel mult 85 mii lei
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA SURDILA GRECI3 atribuiri · cel mult 83 mii lei
- COMUNA GRIVITAo atribuire · cel mult 56 mii lei
- SCOALA GIMNAZIALA DUDESTIo atribuire · cel mult 34 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă2 loturi
Servicii de dezinfectie si de dezinsectie
630 lei · Comuna Ciocarlia · CPV 90921000-9 Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Cumpărare directă
Dezinfectie, Dezinsectie si Deratizare
72.704,36 lei · INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN IALOMITA · CPV 90921000-9 Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Cumpărare directă
SERVICII ddd
52.999,44 lei · INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN IALOMITA · CPV 90921000-9 Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Cumpărare directă
Vindem lemne de foc
25.675 lei · SCOALA GIMNAZIALA COMUNA SURDILA GRECI · CPV 09111400-4 Combustibili pe baza de lemn (Rev.2)
- Cumpărare directă
SERVICII DDD
3.496 lei · COMUNA ALEXENI (PRIMARIA ALEXENI) · CPV 90921000-9 Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 12 ianuarie 2021 și 24 septembrie 2025. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 3314 · Repararea echipamentelor electrice (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8129 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului