SIVU EDILGREEN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Râmnicu Vâlcea, înmatriculată la 11 august 2021.
Identitate
- Denumire legală
- SIVU EDILGREEN S.R.L.
- CUI
- 44726103
- Nr. înmatriculare
- J38/881/2021
- EUID
- ROONRC.J38/881/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 august 2021
Sediu social
- Adresă
- VASILE OLĂNESCU, nr. 7, bl. 3, sc. A, et. 1, ap. 6, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
- Localitate
- Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
- Cod poștal
- 240492
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.08.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PETRUŢ CIPRIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Vâlcea; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 94.496 lei | 25.093 lei | 1 | 148.254 lei | 4.855 lei | 143.399 lei |
| 2023 | 146.902 lei | 110.204 lei | 1 | 130.795 lei | 5.910 lei | 124.885 lei |
| 2022 | 275.901 lei | 266.387 lei | 1 | 274.002 lei | 7.365 lei | 266.637 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 94.496 lei
- Venituri totale
- 94.496 lei
- Cheltuieli totale
- 62.768 lei
- Profit brut
- 31.728 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 25.093 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 242 lei
- Active circulante
- 148.012 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 54.258 lei
- Casa și conturi la bănci
- 93.754 lei
- Datorii
- 4.855 lei
- Capitaluri
- 143.399 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 146.902 lei
- Venituri totale
- 146.902 lei
- Cheltuieli totale
- 35.229 lei
- Profit brut
- 111.673 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 110.204 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 242 lei
- Active circulante
- 130.553 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 39.763 lei
- Casa și conturi la bănci
- 90.790 lei
- Datorii
- 5.910 lei
- Capitaluri
- 124.885 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 275.901 lei
- Venituri totale
- 276.187 lei
- Cheltuieli totale
- 1.515 lei
- Profit brut
- 274.672 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 266.387 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 242 lei
- Active circulante
- 273.760 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 233.334 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.426 lei
- Datorii
- 7.365 lei
- Capitaluri
- 266.637 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Înmatriculare la registrul comerțului