SIT CONSULTING & INNOVATION S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 26 noiembrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- SIT CONSULTING & INNOVATION S.R.L.
- CUI
- 40212258
- Nr. înmatriculare
- J40/16915/2018
- EUID
- ROONRC.J40/16915/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 noiembrie 2018
Sediu social
- Adresă
- ȘTEFAN CEL MARE, nr. 52, bl. 36, sc. A, et. 9, ap. 33, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
- Cod poștal
- 20149
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.11.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BĂLAŞA ANDREI SORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -3.839 lei | — | 15.171 lei | 47.002 lei | -31.831 lei |
| 2024 | — | -3.786 lei | — | 15.169 lei | 43.161 lei | -27.992 lei |
| 2023 | — | -3.751 lei | — | 15.185 lei | 39.391 lei | -24.206 lei |
| 2022 | — | -3.748 lei | — | 15.286 lei | 35.741 lei | -20.455 lei |
| 2021 | — | -4.436 lei | — | 15.184 lei | 31.892 lei | -16.708 lei |
| 2020 | 115 lei | -6.085 lei | — | 15.292 lei | 27.564 lei | -12.272 lei |
| 2019 | 528 lei | -6.148 lei | — | 17.597 lei | 23.784 lei | -6.187 lei |
| 2018 | — | -239 lei | — | 761 lei | 800 lei | -39 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.839 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.839 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.839 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15.171 lei
- Stocuri
- 14.749 lei
- Creanțe
- 17 lei
- Casa și conturi la bănci
- 405 lei
- Datorii
- 47.002 lei
- Capitaluri
- -31.831 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.786 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.786 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.786 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15.169 lei
- Stocuri
- 14.749 lei
- Creanțe
- 14 lei
- Casa și conturi la bănci
- 406 lei
- Datorii
- 43.161 lei
- Capitaluri
- -27.992 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.751 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.751 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.751 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15.185 lei
- Stocuri
- 14.749 lei
- Creanțe
- 14 lei
- Casa și conturi la bănci
- 422 lei
- Datorii
- 39.391 lei
- Capitaluri
- -24.206 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.748 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.748 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.748 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15.286 lei
- Stocuri
- 14.749 lei
- Creanțe
- 14 lei
- Casa și conturi la bănci
- 523 lei
- Datorii
- 35.741 lei
- Capitaluri
- -20.455 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 4.436 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.436 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.436 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15.184 lei
- Stocuri
- 14.749 lei
- Creanțe
- 11 lei
- Casa și conturi la bănci
- 424 lei
- Datorii
- 31.892 lei
- Capitaluri
- -16.708 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 115 lei
- Venituri totale
- 119 lei
- Cheltuieli totale
- 6.201 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.082 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.085 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15.292 lei
- Stocuri
- 14.749 lei
- Creanțe
- 9 lei
- Casa și conturi la bănci
- 534 lei
- Datorii
- 27.564 lei
- Capitaluri
- -12.272 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 528 lei
- Venituri totale
- 1.433 lei
- Cheltuieli totale
- 7.552 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.119 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.148 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 17.597 lei
- Stocuri
- 14.949 lei
- Creanțe
- 1.765 lei
- Casa și conturi la bănci
- 883 lei
- Datorii
- 23.784 lei
- Capitaluri
- -6.187 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 239 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 239 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 239 lei
- Active imobilizate
- 515 lei
- Active circulante
- 246 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 246 lei
- Datorii
- 800 lei
- Capitaluri
- -39 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 3312 · Repararea mașinilor (CAEN Rev.2)
- 3319 · Repararea altor echipamente (CAEN Rev.2)
- 3320 · Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4669 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4759 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8020 · Activități de servicii privind sistemele de securizare (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9529 · Repararea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului