SISTEME, ECHIPAMENTE SI TEHNOLOGII SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 4 noiembrie 1999.
Identitate
- Denumire legală
- SISTEME, ECHIPAMENTE SI TEHNOLOGII SRL
- CUI
- 12727496
- Nr. înmatriculare
- J40/9764/1999
- EUID
- ROONRC.J40/9764/1999
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 noiembrie 1999
Sediu social
- Adresă
- Str. Rîmnicul Sărat, nr. 14, bl. 20J, sc. 2, et. 8, ap. 70, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 0
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.11.1999
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BENESCU ANA-MARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -71.510 lei | 1 | 326.268 lei | 163.104 lei | 163.164 lei |
| 2024 | 1.348.860 lei | 1.243.140 lei | 1 | 1.586.984 lei | 207.804 lei | 1.379.495 lei |
| 2023 | 729.835 lei | 674.705 lei | 1 | 1.719.333 lei | 63.357 lei | 1.655.976 lei |
| 2022 | 340.048 lei | 318.753 lei | 1 | 1.033.914 lei | 52.643 lei | 981.271 lei |
| 2021 | 140.422 lei | 79.249 lei | — | 689.173 lei | 26.655 lei | 662.518 lei |
| 2020 | 189.007 lei | 146.469 lei | — | 604.340 lei | 21.071 lei | 583.269 lei |
| 2019 | 199.165 lei | 150.335 lei | — | 458.043 lei | 21.243 lei | 436.800 lei |
| 2018 | 103.212 lei | 81.330 lei | — | 247.361 lei | -38.834 lei | 286.195 lei |
| 2017 | 96.412 lei | 75.534 lei | 1 | 217.766 lei | 12.901 lei | 204.865 lei |
| 2016 | 41.769 lei | 25.480 lei | 1 | 135.989 lei | 6.658 lei | 129.331 lei |
| 2015 | 44.140 lei | 25.430 lei | 1 | 111.282 lei | 7.431 lei | 103.851 lei |
| 2014 | 44.755 lei | 29.546 lei | 1 | 84.738 lei | 6.335 lei | 78.403 lei |
| 2013 | 32.751 lei | 3.425 lei | 1 | 52.875 lei | 4.019 lei | 48.856 lei |
| 2012 | 40.636 lei | 3.805 lei | 1 | 63.077 lei | 17.646 lei | 45.431 lei |
| 2011 | 29.235 lei | -19.521 lei | 2 | 92.001 lei | 50.375 lei | 41.626 lei |
| 2009 | 89.975 lei | -92.099 lei | 1 | 172.064 lei | 78.978 lei | 94.273 lei |
| 2008 | 141.056 lei | 44.065 lei | 2 | 244.816 lei | 59.631 lei | 186.372 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 71.510 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 71.510 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 71.510 lei
- Active imobilizate
- 66.078 lei
- Active circulante
- 260.190 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 262.783 lei
- Casa și conturi la bănci
- -2.593 lei
- Datorii
- 163.104 lei
- Capitaluri
- 163.164 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.348.860 lei
- Venituri totale
- 1.349.334 lei
- Cheltuieli totale
- 76.487 lei
- Profit brut
- 1.272.847 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.243.140 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 16.575 lei
- Active circulante
- 1.570.409 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.575.662 lei
- Casa și conturi la bănci
- -5.253 lei
- Datorii
- 207.804 lei
- Capitaluri
- 1.379.495 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 729.835 lei
- Venituri totale
- 729.835 lei
- Cheltuieli totale
- 48.926 lei
- Profit brut
- 680.909 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 674.705 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 16.615 lei
- Active circulante
- 1.702.718 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.700.755 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.963 lei
- Datorii
- 63.357 lei
- Capitaluri
- 1.655.976 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 17 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 7420 · Activități de proiectare, urbanism, inginerie și alte servicii tehnice (CAEN Rev.0)
Istoric
Nicio modificare observată din 8 iulie 2026. Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Sunt afișate cele mai recente 14 din 19 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.