SIR LECA IMOB S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Bacău, înmatriculată la 23 martie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- SIR LECA IMOB S.R.L.
- CUI
- 39077433
- Nr. înmatriculare
- J4/449/2018
- EUID
- ROONRC.J4/449/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 martie 2018
Sediu social
- Adresă
- SLĂNICULUI, nr. 5, bl. 5, sc. A, et. 2, ap. 11, Municipiul Bacău, Bacău
- Localitate
- Municipiul Bacău, Bacău
- Cod poștal
- 600209
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 23.03.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- LECA IONEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Bacău; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 22.350 lei | 16.098 lei | 0 | 36.972 lei | 3.225 lei | 33.747 lei |
| 2023 | 5.646 lei | 564 lei | 0 | 17.808 lei | 159 lei | 17.649 lei |
| 2022 | 15.445 lei | -7.732 lei | 0 | 17.311 lei | 226 lei | 17.085 lei |
| 2021 | 10.624 lei | -12.019 lei | 0 | 25.198 lei | 381 lei | 24.817 lei |
| 2020 | 7.404 lei | 2.353 lei | — | 36.981 lei | 145 lei | 36.836 lei |
| 2019 | 58.025 lei | 29.132 lei | — | 34.686 lei | 203 lei | 34.483 lei |
| 2018 | 16.380 lei | 5.151 lei | 0 | 5.774 lei | 423 lei | 5.351 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 22.350 lei
- Venituri totale
- 22.350 lei
- Cheltuieli totale
- 3.186 lei
- Profit brut
- 19.164 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.098 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 456 lei
- Active circulante
- 36.516 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 36.516 lei
- Datorii
- 3.225 lei
- Capitaluri
- 33.747 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.646 lei
- Venituri totale
- 5.646 lei
- Cheltuieli totale
- 4.975 lei
- Profit brut
- 671 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 564 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 456 lei
- Active circulante
- 17.352 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 17.352 lei
- Datorii
- 159 lei
- Capitaluri
- 17.649 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 15.445 lei
- Venituri totale
- 15.445 lei
- Cheltuieli totale
- 22.714 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.269 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.732 lei
- Active imobilizate
- 483 lei
- Active circulante
- 16.828 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 16.828 lei
- Datorii
- 226 lei
- Capitaluri
- 17.085 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.624 lei
- Venituri totale
- 10.624 lei
- Cheltuieli totale
- 22.323 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.699 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.019 lei
- Active imobilizate
- 550 lei
- Active circulante
- 24.648 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 24.648 lei
- Datorii
- 381 lei
- Capitaluri
- 24.817 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.404 lei
- Venituri totale
- 7.404 lei
- Cheltuieli totale
- 4.829 lei
- Profit brut
- 2.575 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.353 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 617 lei
- Active circulante
- 36.364 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 36.364 lei
- Datorii
- 145 lei
- Capitaluri
- 36.836 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 58.025 lei
- Venituri totale
- 58.025 lei
- Cheltuieli totale
- 27.152 lei
- Profit brut
- 30.873 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.132 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 683 lei
- Active circulante
- 34.003 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 34.003 lei
- Datorii
- 203 lei
- Capitaluri
- 34.483 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 16.380 lei
- Venituri totale
- 16.380 lei
- Cheltuieli totale
- 10.737 lei
- Profit brut
- 5.643 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.151 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 780 lei
- Active circulante
- 4.994 lei
- Stocuri
- 2.208 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.786 lei
- Datorii
- 423 lei
- Capitaluri
- 5.351 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6831 · Agenții imobiliare (CAEN Rev.2)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
- 7021 · Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7430 · Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului