SÎNZIANA TOP MED SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Drobeta-Turnu Severin, înmatriculată la 30 septembrie 2015.
Identitate
- Denumire legală
- SÎNZIANA TOP MED SRL
- CUI
- 35066660
- Nr. înmatriculare
- J25/384/2015
- EUID
- ROONRC.J25/384/2015
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 septembrie 2015
Sediu social
- Adresă
- SERPENTINA ROȘIORI, nr. 1-3, CAMERA 1, Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinți
- Localitate
- Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinți
- Cod poștal
- 220235
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.09.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- UGRAI SÎNZIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 15 din 18 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8621, județul Mehedinți, peste 22% dintre firmele clasei. Locul 1.324 din 4.098 în tot județul, și locul 761 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 0%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 385.587 lei | 102.783 lei | 3 | 804.878 lei | 87.733 lei | 717.145 lei |
| 2024 | 386.608 lei | 114.331 lei | 3 | 695.678 lei | 81.317 lei | 614.361 lei |
| 2020 | 198.028 lei | 80.182 lei | 2 | 172.950 lei | 85.698 lei | 224.958 lei |
| 2019 | 182.272 lei | 61.539 lei | 2 | 45.428 lei | 197.152 lei | 144.777 lei |
| 2018 | 137.916 lei | 27.886 lei | 2 | 45.678 lei | 69.119 lei | 83.478 lei |
| 2017 | 120.616 lei | 31.050 lei | 2 | 163.614 lei | 108.262 lei | 55.352 lei |
| 2016 | 115.305 lei | 13.398 lei | 2 | 110.180 lei | 85.878 lei | 24.302 lei |
| 2015 | 23.076 lei | 10.704 lei | — | 26.486 lei | 15.582 lei | 10.904 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 385.587 lei
- Venituri totale
- 385.587 lei
- Cheltuieli totale
- 270.836 lei
- Profit brut
- 114.751 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 102.783 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 804.878 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 101.022 lei
- Casa și conturi la bănci
- 703.856 lei
- Datorii
- 87.733 lei
- Capitaluri
- 717.145 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 386.608 lei
- Venituri totale
- 386.608 lei
- Cheltuieli totale
- 252.608 lei
- Profit brut
- 134.000 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 114.331 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 695.678 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 102.731 lei
- Casa și conturi la bănci
- 592.947 lei
- Datorii
- 81.317 lei
- Capitaluri
- 614.361 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 198.028 lei
- Venituri totale
- 198.028 lei
- Cheltuieli totale
- 115.866 lei
- Profit brut
- 82.162 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 80.182 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 172.950 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 39.434 lei
- Casa și conturi la bănci
- 133.516 lei
- Datorii
- 85.698 lei
- Capitaluri
- 224.958 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 182.272 lei
- Venituri totale
- 182.273 lei
- Cheltuieli totale
- 118.911 lei
- Profit brut
- 63.362 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 61.539 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 45.428 lei
- Stocuri
- 1.424 lei
- Creanțe
- 34.288 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.716 lei
- Datorii
- 197.152 lei
- Capitaluri
- 144.777 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 137.916 lei
- Venituri totale
- 137.917 lei
- Cheltuieli totale
- 105.893 lei
- Profit brut
- 32.024 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 27.886 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 45.678 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 26.266 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.412 lei
- Datorii
- 69.119 lei
- Capitaluri
- 83.478 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 120.616 lei
- Venituri totale
- 120.618 lei
- Cheltuieli totale
- 85.946 lei
- Profit brut
- 34.672 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 31.050 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 163.614 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 110.739 lei
- Casa și conturi la bănci
- 52.875 lei
- Datorii
- 108.262 lei
- Capitaluri
- 55.352 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 115.305 lei
- Venituri totale
- 115.328 lei
- Cheltuieli totale
- 98.470 lei
- Profit brut
- 16.858 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.398 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 110.180 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 46.802 lei
- Casa și conturi la bănci
- 63.378 lei
- Datorii
- 85.878 lei
- Capitaluri
- 24.302 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2015 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 23.076 lei
- Venituri totale
- 23.076 lei
- Cheltuieli totale
- 10.333 lei
- Profit brut
- 12.743 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.704 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 26.486 lei
- Stocuri
- 2.970 lei
- Creanțe
- 10.515 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.001 lei
- Datorii
- 15.582 lei
- Capitaluri
- 10.904 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 8621 · Activități de asistență medicală generală (CAEN Rev.2)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înmatriculare la registrul comerțului