SINVOX TUDANIS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Galați, înmatriculată la 27 iunie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- SINVOX TUDANIS S.R.L.
- CUI
- 46374151
- Nr. înmatriculare
- J17/1102/2022
- EUID
- ROONRC.J17/1102/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 iunie 2022
Sediu social
- Adresă
- ION LUCA CARAGIALE, nr. 82A, Municipiul Galați, Galați
- Localitate
- Municipiul Galați, Galați
- Cod poștal
- 800101
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.06.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- AMUȘ SINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 244 din 282 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7112, județul Galați, peste 14% dintre firmele clasei. Locul 12.190 din 13.829 în tot județul, și locul 4.870 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 68%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16.300 lei | -200 lei | 1 | 9.180 lei | 1.911 lei | 7.829 lei |
| 2024 | 51.500 lei | 4.280 lei | 1 | 14.064 lei | 6.035 lei | 8.029 lei |
| 2023 | 104.150 lei | 3.002 lei | 1 | 14.367 lei | 10.618 lei | 3.749 lei |
| 2022 | 6.000 lei | 697 lei | 1 | 25.315 lei | 24.568 lei | 747 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 16.300 lei
- Venituri totale
- 16.301 lei
- Cheltuieli totale
- 14.590 lei
- Profit brut
- 1.711 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 200 lei
- Active imobilizate
- 1.128 lei
- Active circulante
- 8.052 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.052 lei
- Datorii
- 1.911 lei
- Capitaluri
- 7.829 lei
- Capital subscris vărsat
- 50 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 51.500 lei
- Venituri totale
- 51.500 lei
- Cheltuieli totale
- 46.782 lei
- Profit brut
- 4.718 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.280 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.556 lei
- Active circulante
- 11.508 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 2.010 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.498 lei
- Datorii
- 6.035 lei
- Capitaluri
- 8.029 lei
- Capital subscris vărsat
- 50 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 104.150 lei
- Venituri totale
- 84.150 lei
- Cheltuieli totale
- 80.262 lei
- Profit brut
- 3.888 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.002 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.609 lei
- Active circulante
- 7.758 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.758 lei
- Datorii
- 10.618 lei
- Capitaluri
- 3.749 lei
- Capital subscris vărsat
- 50 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 6.000 lei
- Venituri totale
- 26.000 lei
- Cheltuieli totale
- 25.244 lei
- Profit brut
- 756 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 697 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.069 lei
- Active circulante
- 21.246 lei
- Stocuri
- 20.000 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.246 lei
- Datorii
- 24.568 lei
- Capitaluri
- 747 lei
- Capital subscris vărsat
- 50 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Contracte publice
- 2 cumpărături directe, de la 2 autorități contractante (2022–2024) · valoare însumată de cel mult 77 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- COMUNA VANATORI (PRIMARIA VANATORI)o atribuire · cel mult 75 mii lei
- SCOALA GIMNAZIALA IORGU IORDANo atribuire · cel mult 2 mii lei
Ultimele 2 atribuiri
- Cumpărare directă
Elaborare expertiza tehnica
2.000 lei · SCOALA GIMNAZIALA IORGU IORDAN · CPV 71319000-7 Servicii de expertiza (Rev.2)
- Cumpărare directă
Proiecte pentru constructia de case tip in Comuna Vanatori, Judetul Galati
75.000 lei · COMUNA VANATORI (PRIMARIA VANATORI) · CPV 71322000-1 Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 22 august 2022 și 18 octombrie 2024. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului