SINEART PAINTING SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Timișoara, înmatriculată la 21 mai 2014.
Identitate
- Denumire legală
- SINEART PAINTING SRL
- CUI
- 33189497
- Nr. înmatriculare
- J35/1292/2014
- EUID
- ROONRC.J35/1292/2014
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 mai 2014
Sediu social
- Adresă
- CAREI, nr. 10, bl. 39, sc. A, et. P, ap. 2, Municipiul Timișoara, Timiș
- Localitate
- Municipiul Timișoara, Timiș
- Cod poștal
- 300643
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.05.2014
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SALCIE AMALIA MARTA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 176 din 198 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6622, județul Timiș, peste 12% dintre firmele clasei. Locul 28.948 din 31.408 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 11%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.590 lei | -5.425 lei | — | 137.630 lei | 7.212 lei | 131.071 lei |
| 2024 | 6.831 lei | -3.605 lei | — | 143.644 lei | 2.927 lei | 141.496 lei |
| 2023 | 11.333 lei | -2.406 lei | — | 160.257 lei | 240 lei | 160.102 lei |
| 2022 | 26.732 lei | 9.929 lei | — | 164.529 lei | 2.580 lei | 162.508 lei |
| 2021 | 29.759 lei | 10.028 lei | — | 155.013 lei | 2.434 lei | 152.579 lei |
| 2020 | 19.805 lei | -7.802 lei | — | 155.943 lei | 4.827 lei | 142.551 lei |
| 2019 | 43.692 lei | 23.623 lei | — | 152.724 lei | 2.372 lei | 150.352 lei |
| 2018 | 44.974 lei | 26.245 lei | — | 124.405 lei | 1.201 lei | 123.204 lei |
| 2017 | 8.139 lei | -9.494 lei | — | 97.399 lei | 440 lei | 96.959 lei |
| 2016 | 30.067 lei | 9.879 lei | 1 | 107.277 lei | 824 lei | 106.453 lei |
| 2015 | 116.334 lei | 54.582 lei | 1 | 98.632 lei | 2.058 lei | 96.574 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.590 lei
- Venituri totale
- 8.090 lei
- Cheltuieli totale
- 13.515 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.425 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.425 lei
- Active imobilizate
- 875 lei
- Active circulante
- 136.755 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 122.077 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.678 lei
- Datorii
- 7.212 lei
- Capitaluri
- 131.071 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 6.831 lei
- Venituri totale
- 6.831 lei
- Cheltuieli totale
- 10.436 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.605 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.605 lei
- Active imobilizate
- 2.375 lei
- Active circulante
- 141.269 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 124.845 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.424 lei
- Datorii
- 2.927 lei
- Capitaluri
- 141.496 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 11.333 lei
- Venituri totale
- 11.333 lei
- Cheltuieli totale
- 13.739 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.406 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.406 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 160.257 lei
- Stocuri
- 334 lei
- Creanțe
- 138.499 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.424 lei
- Datorii
- 240 lei
- Capitaluri
- 160.102 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 26.732 lei
- Venituri totale
- 26.738 lei
- Cheltuieli totale
- 16.007 lei
- Profit brut
- 10.731 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.929 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 603 lei
- Active circulante
- 163.926 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 143.974 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.952 lei
- Datorii
- 2.580 lei
- Capitaluri
- 162.508 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 29.759 lei
- Venituri totale
- 29.759 lei
- Cheltuieli totale
- 19.206 lei
- Profit brut
- 10.553 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.028 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.619 lei
- Active circulante
- 151.394 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 145.522 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.872 lei
- Datorii
- 2.434 lei
- Capitaluri
- 152.579 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 19.805 lei
- Venituri totale
- 19.805 lei
- Cheltuieli totale
- 27.091 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.286 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.802 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 155.943 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 158 lei
- Casa și conturi la bănci
- 155.785 lei
- Datorii
- 4.827 lei
- Capitaluri
- 142.551 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 43.692 lei
- Venituri totale
- 43.692 lei
- Cheltuieli totale
- 18.757 lei
- Profit brut
- 24.935 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.623 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 152.724 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 152.724 lei
- Datorii
- 2.372 lei
- Capitaluri
- 150.352 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 44.974 lei
- Venituri totale
- 44.974 lei
- Cheltuieli totale
- 17.381 lei
- Profit brut
- 27.593 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.245 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 124.405 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- -1 lei
- Casa și conturi la bănci
- 124.406 lei
- Datorii
- 1.201 lei
- Capitaluri
- 123.204 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.139 lei
- Venituri totale
- 8.139 lei
- Cheltuieli totale
- 17.388 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.249 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.494 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 97.399 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 517 lei
- Casa și conturi la bănci
- 96.882 lei
- Datorii
- 440 lei
- Capitaluri
- 96.959 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 30.067 lei
- Venituri totale
- 30.877 lei
- Cheltuieli totale
- 20.071 lei
- Profit brut
- 10.806 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.879 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 107.277 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.032 lei
- Casa și conturi la bănci
- 102.245 lei
- Datorii
- 824 lei
- Capitaluri
- 106.453 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 116.334 lei
- Venituri totale
- 116.334 lei
- Cheltuieli totale
- 58.298 lei
- Profit brut
- 58.036 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 54.582 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 98.632 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 19.564 lei
- Casa și conturi la bănci
- 79.068 lei
- Datorii
- 2.058 lei
- Capitaluri
- 96.574 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Contracte publice
- o cumpărare directă, de la o autoritate contractantă · valoare însumată de cel mult 900 lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- Centrul de ingrijire pentru persoane virstnice Arado atribuire · cel mult 900 lei
Ultima atribuire
- T1 2019Cumpărare directă nr. DA22569644
Servicii implementare GDPR/DPO
900 lei · Centrul de ingrijire pentru persoane virstnice Arad · CPV 98390000-3 · Cumparare directa
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 6619 · Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii (CAEN Rev.2)
- 6622 · Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Înmatriculare la registrul comerțului