SIMPLY CONNECT SERVICE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Șirna, Comuna Șirna, înmatriculată la 1 noiembrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- SIMPLY CONNECT SERVICE S.R.L.
- CUI
- 49044956
- Nr. înmatriculare
- J2023002456299
- EUID
- ROONRC.J2023002456299
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 1 noiembrie 2023
Sediu social
- Adresă
- ȘIRNA, nr. 60, Sat Șirna, Comuna Șirna, Prahova
- Localitate
- Sat Șirna, Comuna Șirna, Prahova
- Cod poștal
- 107550
Contact
- Telefon
- 0735 367 122
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 10 martie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 01.11.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- SIMION LOREDANA GEORGIANA — administrator
- SIMION MIHAI COSMIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 2 din 12 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8009, județul Prahova, peste 92% dintre firmele clasei. Locul 5.639 din 21.767 în tot județul, și locul 2.808 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 1%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 705.796 lei | -201.910 lei | 5 | 227.407 lei | 431.130 lei | -201.670 lei |
| 2024 | 712.529 lei | 162.564 lei | 5 | 309.194 lei | 146.729 lei | 164.178 lei |
| 2023 | 8.450 lei | 1.414 lei | 1 | 3.755 lei | 2.141 lei | 1.614 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 705.796 lei
- Venituri totale
- 708.522 lei
- Cheltuieli totale
- 910.432 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 201.910 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 201.910 lei
- Active imobilizate
- 224.516 lei
- Active circulante
- 2.891 lei
- Stocuri
- 656 lei
- Creanțe
- 62.066 lei
- Casa și conturi la bănci
- -59.831 lei
- Datorii
- 431.130 lei
- Capitaluri
- -201.670 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 712.529 lei
- Venituri totale
- 716.112 lei
- Cheltuieli totale
- 527.678 lei
- Profit brut
- 188.434 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 162.564 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 73.259 lei
- Active circulante
- 235.935 lei
- Stocuri
- 362 lei
- Creanțe
- 209.227 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.346 lei
- Datorii
- 146.729 lei
- Capitaluri
- 164.178 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.450 lei
- Venituri totale
- 8.450 lei
- Cheltuieli totale
- 6.767 lei
- Profit brut
- 1.683 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.414 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.755 lei
- Stocuri
- 1.616 lei
- Creanțe
- 150 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.989 lei
- Datorii
- 2.141 lei
- Capitaluri
- 1.614 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 2711 · Fabricarea motoarelor, generatoarelor și transformatoarelor electrice (CAEN Rev.3)
- 2732 · Fabricarea altor fire și cabluri electrice și electronice (CAEN Rev.3)
- 2733 · Fabricarea dispozitivelor de conexiune pentru fire și cabluri electrice și electronice (CAEN Rev.3)
- 2790 · Fabricarea altor echipamente electrice (CAEN Rev.3)
- 2931 · Fabricarea de echipamente electrice și electronice pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule (CAEN Rev.3)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4211 · Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.3)
- 4212 · Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane. (CAEN Rev.3)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.3)
- 4221 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.3)
- 4222 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.3)
- 4299 · Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 4342 · Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri (CAEN Rev.3)
- 4350 · Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil (CAEN Rev.3)
- 4391 · Activități de zidărie (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.3)
- 4643 · Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor (CAEN Rev.3)
- 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.3)
- 4684 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.3)
- 4686 · Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.3)
- 7491 · Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8009 · Alte activități de protecție n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.3)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.3)
- 8123 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.3)
- 9529 · Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului