SIMBIOZA RECORDS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Brașov, înmatriculată la 26 mai 2021.
Identitate
- Denumire legală
- SIMBIOZA RECORDS S.R.L.
- CUI
- 44340020
- Nr. înmatriculare
- J8/1490/2021
- EUID
- ROONRC.J8/1490/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 mai 2021
Sediu social
- Adresă
- WARTHE, nr. 8A, ap. 4, BOXA 10/2, Municipiul Brașov, Brașov
- Localitate
- Municipiul Brașov, Brașov
- Cod poștal
- 500041
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.05.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ȘURARIU BOGDAN-ALEXANDRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 10 din 17 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5920, județul Brașov, peste 47% dintre firmele clasei. Locul 19.616 din 25.588 în tot județul, și locul 8.296 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 14%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 58.981 lei | 2.763 lei | 1 | 41.588 lei | 4.844 lei | 36.744 lei |
| 2024 | 68.803 lei | 19.552 lei | 1 | 33.957 lei | -24 lei | 33.981 lei |
| 2023 | 24.918 lei | 12.388 lei | — | 20.811 lei | 6.382 lei | 14.429 lei |
| 2022 | 21.761 lei | 508 lei | — | 7.693 lei | 5.651 lei | 2.042 lei |
| 2021 | 4.850 lei | 1.234 lei | — | 1.534 lei | 0 lei | 1.534 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 58.981 lei
- Venituri totale
- 59.266 lei
- Cheltuieli totale
- 56.068 lei
- Profit brut
- 3.198 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.763 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 23.870 lei
- Active circulante
- 17.718 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.400 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.318 lei
- Datorii
- 4.844 lei
- Capitaluri
- 36.744 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 68.803 lei
- Venituri totale
- 71.711 lei
- Cheltuieli totale
- 48.090 lei
- Profit brut
- 23.621 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.552 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.284 lei
- Active circulante
- 28.673 lei
- Stocuri
- 10.587 lei
- Creanțe
- 900 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.186 lei
- Datorii
- -24 lei
- Capitaluri
- 33.981 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 24.918 lei
- Venituri totale
- 24.918 lei
- Cheltuieli totale
- 10.171 lei
- Profit brut
- 14.747 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.388 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 20.811 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.611 lei
- Datorii
- 6.382 lei
- Capitaluri
- 14.429 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 21.761 lei
- Venituri totale
- 21.761 lei
- Cheltuieli totale
- 20.601 lei
- Profit brut
- 1.160 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 508 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.693 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.593 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.100 lei
- Datorii
- 5.651 lei
- Capitaluri
- 2.042 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.850 lei
- Venituri totale
- 4.850 lei
- Cheltuieli totale
- 3.470 lei
- Profit brut
- 1.380 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.234 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.534 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.534 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 1.534 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4763 · Comerț cu amănuntul al discurilor și benzilor magnetice cu sau fără înregistrări audio/video , în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 5920 · Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9002 · Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
- 9004 · Activități de gestionare a sălilor de spectacole (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului