SILVIA MIAIND CONCEPT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Pojorâta, Comuna Lerești, înmatriculată la 18 septembrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- SILVIA MIAIND CONCEPT S.R.L.
- CUI
- 39883020
- Nr. înmatriculare
- J2018001835035
- EUID
- ROONRC.J2018001835035
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 septembrie 2018
Sediu social
- Adresă
- GENERAL VASILE MILEA, nr. 79, Sat Pojorâta, Comuna Lerești, Argeș
- Localitate
- Sat Pojorâta, Comuna Lerești, Argeș
- Cod poștal
- 117431
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 18.09.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BURULEA SILVIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 968 din 1.187 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Argeș, peste 19% dintre firmele clasei. Locul 15.802 din 20.151 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 11%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 51.717 lei | 5.626 lei | — | 74.580 lei | 10.643 lei | 63.937 lei |
| 2024 | 58.246 lei | 10.596 lei | — | 65.742 lei | 7.432 lei | 58.310 lei |
| 2023 | 45.645 lei | 8.826 lei | — | 53.451 lei | 5.736 lei | 47.715 lei |
| 2022 | 38.932 lei | 7.784 lei | — | 39.588 lei | 699 lei | 38.889 lei |
| 2021 | 56.864 lei | 10.148 lei | — | 33.626 lei | 2.521 lei | 31.105 lei |
| 2020 | 35.223 lei | 4.606 lei | — | 21.825 lei | 869 lei | 20.956 lei |
| 2019 | 75.457 lei | 17.804 lei | — | 17.125 lei | 774 lei | 16.351 lei |
| 2018 | 3.177 lei | -1.653 lei | 1 | 18.129 lei | 19.582 lei | -1.453 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 51.717 lei
- Venituri totale
- 52.016 lei
- Cheltuieli totale
- 45.492 lei
- Profit brut
- 6.524 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.626 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 74.580 lei
- Stocuri
- 68.871 lei
- Creanțe
- 1.977 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.732 lei
- Datorii
- 10.643 lei
- Capitaluri
- 63.937 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 58.246 lei
- Venituri totale
- 58.337 lei
- Cheltuieli totale
- 46.050 lei
- Profit brut
- 12.287 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.596 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 65.742 lei
- Stocuri
- 48.238 lei
- Creanțe
- 1.039 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.465 lei
- Datorii
- 7.432 lei
- Capitaluri
- 58.310 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 45.645 lei
- Venituri totale
- 46.276 lei
- Cheltuieli totale
- 36.061 lei
- Profit brut
- 10.215 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.826 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 53.451 lei
- Stocuri
- 25.311 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 28.140 lei
- Datorii
- 5.736 lei
- Capitaluri
- 47.715 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 38.932 lei
- Venituri totale
- 39.663 lei
- Cheltuieli totale
- 30.689 lei
- Profit brut
- 8.974 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.784 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 39.588 lei
- Stocuri
- 7.049 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 32.539 lei
- Datorii
- 699 lei
- Capitaluri
- 38.889 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 56.864 lei
- Venituri totale
- 57.769 lei
- Cheltuieli totale
- 45.887 lei
- Profit brut
- 11.882 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.148 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 33.626 lei
- Stocuri
- 1.454 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 32.172 lei
- Datorii
- 2.521 lei
- Capitaluri
- 31.105 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 35.223 lei
- Venituri totale
- 35.433 lei
- Cheltuieli totale
- 29.841 lei
- Profit brut
- 5.592 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.606 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 21.825 lei
- Stocuri
- 8.168 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 13.657 lei
- Datorii
- 869 lei
- Capitaluri
- 20.956 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 75.457 lei
- Venituri totale
- 75.607 lei
- Cheltuieli totale
- 55.535 lei
- Profit brut
- 20.072 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.804 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 17.125 lei
- Stocuri
- 353 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 16.772 lei
- Datorii
- 774 lei
- Capitaluri
- 16.351 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.177 lei
- Venituri totale
- 3.206 lei
- Cheltuieli totale
- 4.763 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.557 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.653 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 18.129 lei
- Stocuri
- 17.256 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 873 lei
- Datorii
- 19.582 lei
- Capitaluri
- -1.453 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4671 · Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4722 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4723 · Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4726 · Comerț cu amănuntul al produselor din tutun, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4729 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4751 · Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4753 · Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4754 · Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4759 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4762 · Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4763 · Comerț cu amănuntul al discurilor și benzilor magnetice cu sau fără înregistrări audio/video , în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4764 · Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4765 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4777 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului