SIGMATEST GEOTECHNIC S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Florești, Comuna Florești, înmatriculată la 10 august 2022.
Identitate
- Denumire legală
- SIGMATEST GEOTECHNIC S.R.L.
- CUI
- 46629824
- Nr. înmatriculare
- J12/4908/2022
- EUID
- ROONRC.J12/4908/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 august 2022
Sediu social
- Adresă
- ȘESUL DE SUS, nr. 130B, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Localitate
- Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Cod poștal
- 407280
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 10.08.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- LIBOTEAN VLAD ADRIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 889 din 1.236 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7112, județul Cluj, peste 28% dintre firmele clasei. Locul 28.685 din 42.640 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 78%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 98.615 lei | 77.310 lei | — | 88.399 lei | 605 lei | 88.625 lei |
| 2024 | 55.352 lei | 41.558 lei | — | 40.962 lei | 3.379 lei | 37.982 lei |
| 2023 | — | -2.958 lei | — | 624 lei | 4.200 lei | -3.576 lei |
| 2022 | — | -818 lei | — | 582 lei | 1.200 lei | -618 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 98.615 lei
- Venituri totale
- 98.836 lei
- Cheltuieli totale
- 6.842 lei
- Profit brut
- 91.994 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 77.310 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 88.399 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.905 lei
- Casa și conturi la bănci
- 81.494 lei
- Datorii
- 605 lei
- Capitaluri
- 88.625 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 55.352 lei
- Venituri totale
- 55.352 lei
- Cheltuieli totale
- 6.442 lei
- Profit brut
- 48.910 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 41.558 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 40.962 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 16.103 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.859 lei
- Datorii
- 3.379 lei
- Capitaluri
- 37.982 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.958 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.958 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.958 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 624 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 189 lei
- Casa și conturi la bănci
- 435 lei
- Datorii
- 4.200 lei
- Capitaluri
- -3.576 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 818 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 818 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 818 lei
- Active imobilizate
- 48 lei
- Active circulante
- 534 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 534 lei
- Datorii
- 1.200 lei
- Capitaluri
- -618 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6209 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului