SIGMA NEW EVENTS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Sâncel, Comuna Sâncel, înmatriculată la 12 iunie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- SIGMA NEW EVENTS S.R.L.
- CUI
- 42617703
- Nr. înmatriculare
- J1/532/2020
- EUID
- ROONRC.J1/532/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 iunie 2020
Sediu social
- Adresă
- GHEORGHE DOJA, nr. 8, Sat Sâncel, Comuna Sâncel, Alba
- Localitate
- Sat Sâncel, Comuna Sâncel, Alba
- Cod poștal
- 517670
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.06.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MIHU MARIA MIHAELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Alba.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -30.880 lei | — | 29.232 lei | 65.285 lei | -36.053 lei |
| 2024 | — | 0 lei | — | 83.406 lei | 65.285 lei | -5.173 lei |
| 2023 | 7.800 lei | 4.156 lei | — | 140.126 lei | 65.284 lei | -5.172 lei |
| 2022 | 48.200 lei | -35.277 lei | 2 | 202.291 lei | 70.410 lei | -9.328 lei |
| 2021 | 15.151 lei | 24.701 lei | 4 | 272.697 lei | 41.686 lei | 25.948 lei |
| 2020 | — | -34.966 lei | 3 | 438.301 lei | 10.687 lei | -34.766 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 23.294 lei
- Cheltuieli totale
- 54.174 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 30.880 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 30.880 lei
- Active imobilizate
- 28.718 lei
- Active circulante
- 514 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 514 lei
- Datorii
- 65.285 lei
- Capitaluri
- -36.053 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 56.720 lei
- Cheltuieli totale
- 56.720 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 82.892 lei
- Active circulante
- 514 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 514 lei
- Datorii
- 65.285 lei
- Capitaluri
- -5.173 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.800 lei
- Venituri totale
- 68.995 lei
- Cheltuieli totale
- 64.839 lei
- Profit brut
- 4.156 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.156 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 139.612 lei
- Active circulante
- 514 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 514 lei
- Datorii
- 65.284 lei
- Capitaluri
- -5.172 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 48.200 lei
- Venituri totale
- 112.054 lei
- Cheltuieli totale
- 147.230 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 35.176 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 35.277 lei
- Active imobilizate
- 200.807 lei
- Active circulante
- 1.484 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.484 lei
- Datorii
- 70.410 lei
- Capitaluri
- -9.328 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 15.151 lei
- Venituri totale
- 251.944 lei
- Cheltuieli totale
- 227.192 lei
- Profit brut
- 24.752 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.701 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 264.661 lei
- Active circulante
- 8.036 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 8.036 lei
- Datorii
- 41.686 lei
- Capitaluri
- 25.948 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 34.955 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 34.955 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 34.966 lei
- Active imobilizate
- 3.208 lei
- Active circulante
- 435.093 lei
- Stocuri
- 749 lei
- Creanțe
- 231.390 lei
- Casa și conturi la bănci
- 202.954 lei
- Datorii
- 10.687 lei
- Capitaluri
- -34.766 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului