SIGACT FINANCIAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 20 decembrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- SIGACT FINANCIAL S.R.L.
- CUI
- 40340010
- Nr. înmatriculare
- J2018005504122
- EUID
- ROONRC.J2018005504122
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 decembrie 2018
Sediu social
- Adresă
- DUNĂRII, nr. 22, bl. H1, sc. 2, et. 2, ap. 22, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400593
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.12.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- STANCA IONUȚ GEORGE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Cluj; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 24.886 lei | 16.090 lei | — | 52.336 lei | 4.656 lei | 47.680 lei |
| 2023 | 20.751 lei | 15.386 lei | — | 33.580 lei | 1.991 lei | 31.589 lei |
| 2022 | 12.335 lei | 6.446 lei | — | 18.108 lei | 447 lei | 17.661 lei |
| 2021 | 8.672 lei | 2.576 lei | — | 11.482 lei | 267 lei | 11.215 lei |
| 2020 | 7.768 lei | 1.406 lei | — | 8.854 lei | 215 lei | 8.639 lei |
| 2019 | 16.530 lei | 7.033 lei | — | 7.343 lei | 110 lei | 7.233 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 24.886 lei
- Venituri totale
- 24.886 lei
- Cheltuieli totale
- 5.061 lei
- Profit brut
- 19.825 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.090 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 52.336 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 40.253 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.083 lei
- Datorii
- 4.656 lei
- Capitaluri
- 47.680 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 20.751 lei
- Venituri totale
- 20.751 lei
- Cheltuieli totale
- 2.434 lei
- Profit brut
- 18.317 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.386 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 33.580 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 25.795 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.785 lei
- Datorii
- 1.991 lei
- Capitaluri
- 31.589 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 12.335 lei
- Venituri totale
- 12.335 lei
- Cheltuieli totale
- 5.519 lei
- Profit brut
- 6.816 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.446 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.458 lei
- Active circulante
- 16.650 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7.565 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.085 lei
- Datorii
- 447 lei
- Capitaluri
- 17.661 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.672 lei
- Venituri totale
- 8.672 lei
- Cheltuieli totale
- 5.836 lei
- Profit brut
- 2.836 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.576 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.458 lei
- Active circulante
- 10.024 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.968 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.056 lei
- Datorii
- 267 lei
- Capitaluri
- 11.215 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.768 lei
- Venituri totale
- 7.768 lei
- Cheltuieli totale
- 6.130 lei
- Profit brut
- 1.638 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.406 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.458 lei
- Active circulante
- 7.396 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.346 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.050 lei
- Datorii
- 215 lei
- Capitaluri
- 8.639 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 16.530 lei
- Venituri totale
- 16.530 lei
- Cheltuieli totale
- 9.001 lei
- Profit brut
- 7.529 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.033 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.625 lei
- Active circulante
- 4.718 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.465 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.253 lei
- Datorii
- 110 lei
- Capitaluri
- 7.233 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Înmatriculare la registrul comerțului