SHOPING HOUSE BY EMMA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Arad, înmatriculată la 3 iunie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- SHOPING HOUSE BY EMMA S.R.L.
- CUI
- 46244119
- Nr. înmatriculare
- J2/986/2022
- EUID
- ROONRC.J2/986/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 iunie 2022
Sediu social
- Adresă
- SEVER BOCU, nr. 1/9, Municipiul Arad, Arad
- Localitate
- Municipiul Arad, Arad
- Cod poștal
- 310442
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.06.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- LEONTE SIMONA-ADINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 498 din 546 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Arad, peste 9% dintre firmele clasei. Locul 11.240 din 14.419 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 19%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 56.414 lei | -14.821 lei | — | 22.863 lei | 31.320 lei | -8.219 lei |
| 2024 | 69.639 lei | -725 lei | — | 51.602 lei | 45.397 lei | 6.602 lei |
| 2023 | 126.719 lei | 8.256 lei | — | 58.940 lei | 51.613 lei | 7.327 lei |
| 2022 | 40.132 lei | -1.129 lei | — | 35.689 lei | 36.618 lei | -929 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 56.414 lei
- Venituri totale
- 58.698 lei
- Cheltuieli totale
- 72.543 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.845 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.821 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 22.863 lei
- Stocuri
- 8.754 lei
- Creanțe
- 6.904 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.205 lei
- Datorii
- 31.320 lei
- Capitaluri
- -8.219 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 69.639 lei
- Venituri totale
- 72.639 lei
- Cheltuieli totale
- 72.956 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 317 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 725 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 51.602 lei
- Stocuri
- 34.876 lei
- Creanțe
- 7.567 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.159 lei
- Datorii
- 45.397 lei
- Capitaluri
- 6.602 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 126.719 lei
- Venituri totale
- 128.171 lei
- Cheltuieli totale
- 118.499 lei
- Profit brut
- 9.672 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.256 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 58.940 lei
- Stocuri
- 48.604 lei
- Creanțe
- 7.822 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.514 lei
- Datorii
- 51.613 lei
- Capitaluri
- 7.327 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 40.132 lei
- Venituri totale
- 40.385 lei
- Cheltuieli totale
- 40.896 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 511 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.129 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 35.689 lei
- Stocuri
- 29.558 lei
- Creanțe
- 4.382 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.749 lei
- Datorii
- 36.618 lei
- Capitaluri
- -929 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului