SHAOLIN CLUB S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Baia Mare, înmatriculată la 29 mai 2019.
Identitate
- Denumire legală
- SHAOLIN CLUB S.R.L.
- CUI
- 41192400
- Nr. înmatriculare
- J24/1184/2019
- EUID
- ROONRC.J24/1184/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 mai 2019
Sediu social
- Adresă
- REVOLUȚIEI, nr. 5, ap. 25, Municipiul Baia Mare, Maramureș
- Localitate
- Municipiul Baia Mare, Maramureș
- Cod poștal
- 430315
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 29.05.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BERINDAN GABRIEL-COSMIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Maramureș.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -1.563 lei | — | 49.026 lei | 98.709 lei | -54.230 lei |
| 2024 | — | -9.356 lei | — | 63.208 lei | 98.710 lei | -52.667 lei |
| 2023 | 7.563 lei | -10.795 lei | 1 | 84.130 lei | 98.708 lei | -43.310 lei |
| 2022 | 30.252 lei | 9.399 lei | — | 34.828 lei | 109.660 lei | -116.824 lei |
| 2021 | 11.932 lei | -91.275 lei | 1 | 471.831 lei | 542.344 lei | -126.224 lei |
| 2020 | 22.815 lei | -35.652 lei | 1 | 85.782 lei | 51.302 lei | -34.949 lei |
| 2019 | 10.908 lei | 503 lei | 1 | 116.828 lei | 13.657 lei | 703 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 12.619 lei
- Cheltuieli totale
- 14.182 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.563 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.563 lei
- Active imobilizate
- 10.182 lei
- Active circulante
- 38.844 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.844 lei
- Datorii
- 98.709 lei
- Capitaluri
- -54.230 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 11.567 lei
- Cheltuieli totale
- 20.923 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.356 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.356 lei
- Active imobilizate
- 23.929 lei
- Active circulante
- 39.279 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.279 lei
- Datorii
- 98.710 lei
- Capitaluri
- -52.667 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.563 lei
- Venituri totale
- 20.823 lei
- Cheltuieli totale
- 31.108 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.285 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.795 lei
- Active imobilizate
- 44.366 lei
- Active circulante
- 39.764 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.764 lei
- Datorii
- 98.708 lei
- Capitaluri
- -43.310 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 30.252 lei
- Venituri totale
- 43.970 lei
- Cheltuieli totale
- 33.664 lei
- Profit brut
- 10.306 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.399 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- -9.496 lei
- Active circulante
- 44.324 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14.353 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.971 lei
- Datorii
- 109.660 lei
- Capitaluri
- -116.824 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 11.932 lei
- Venituri totale
- 25.650 lei
- Cheltuieli totale
- 116.567 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 90.917 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 91.275 lei
- Active imobilizate
- 455.000 lei
- Active circulante
- 16.831 lei
- Stocuri
- 1.882 lei
- Creanțe
- 13.932 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.017 lei
- Datorii
- 542.344 lei
- Capitaluri
- -126.224 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 22.815 lei
- Venituri totale
- 33.039 lei
- Cheltuieli totale
- 68.691 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 35.652 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 35.652 lei
- Active imobilizate
- 81.755 lei
- Active circulante
- 4.027 lei
- Stocuri
- 1.882 lei
- Creanțe
- 2.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 145 lei
- Datorii
- 51.302 lei
- Capitaluri
- -34.949 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.908 lei
- Venituri totale
- 10.987 lei
- Cheltuieli totale
- 10.464 lei
- Profit brut
- 523 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 503 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 56 lei
- Active circulante
- 116.772 lei
- Stocuri
- 26.582 lei
- Creanțe
- 2.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 88.190 lei
- Datorii
- 13.657 lei
- Capitaluri
- 703 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului