SHAM INK TATTOO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 7 iunie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- SHAM INK TATTOO S.R.L.
- CUI
- 46254961
- Nr. înmatriculare
- J40/10713/2022
- EUID
- ROONRC.J40/10713/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 iunie 2022
Sediu social
- Adresă
- GRIGORE IONESCU, nr. 63, bl. T73, sc. 2, et. 4, ap. 42, CAMERA 1, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- mandat administratori expirat (cod 2065, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 10 oct)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.06.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NUȚĂ GABRIEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2023.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 106.788 lei | 62.022 lei | 1 | 76.050 lei | 13.788 lei | 62.262 lei |
| 2022 | 34.753 lei | 30.925 lei | 1 | 31.676 lei | 551 lei | 31.125 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 2 ani
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 106.788 lei
- Venituri totale
- 106.788 lei
- Cheltuieli totale
- 43.719 lei
- Profit brut
- 63.069 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 62.022 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 76.050 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 69.020 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.030 lei
- Datorii
- 13.788 lei
- Capitaluri
- 62.262 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 34.753 lei
- Venituri totale
- 34.753 lei
- Cheltuieli totale
- 3.213 lei
- Profit brut
- 31.540 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 30.925 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 31.676 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 12.152 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.524 lei
- Datorii
- 551 lei
- Capitaluri
- 31.125 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 1820 · Reproducerea înregistrărilor (CAEN Rev.2)
- 4643 · Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor (CAEN Rev.2)
- 4652 · Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4763 · Comerț cu amănuntul al discurilor și benzilor magnetice cu sau fără înregistrări audio/video , în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5912 · Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5920 · Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală (CAEN Rev.2)
- 6020 · Activități de difuzare a programelor de televiziune (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7722 · Închirierea de casete video și discuri (CD-uri, DVD-uri) (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9002 · Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
- 9004 · Activități de gestionare a sălilor de spectacole (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- funcțiune (8 iul → prezent)
- mandat administratori expirat (8 iul → prezent)
- sediu expirat (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: mandat administratori expirat
- Stare la registrul comerțului: sediu expirat
2024
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului