SGA & DISTRIGAZ CONSULT PROIECT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Filipeștii de Târg, Comuna Filipeștii de Târg, înmatriculată la 20 august 2021.
Identitate
- Denumire legală
- SGA & DISTRIGAZ CONSULT PROIECT S.R.L.
- CUI
- 44772177
- Nr. înmatriculare
- J29/2041/2021
- EUID
- ROONRC.J29/2041/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 august 2021
Sediu social
- Adresă
- Republicii, nr. 338, Sat Filipeștii de Târg, Comuna Filipeștii de Târg, Prahova
- Localitate
- Sat Filipeștii de Târg, Comuna Filipeștii de Târg, Prahova
- Cod poștal
- 107250
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.08.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ȘTEFAN GEORGE-ADRIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Prahova.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | — | 301 lei | 42.072 lei | -41.771 lei |
| 2024 | — | -4.957 lei | — | 300 lei | 42.071 lei | -41.771 lei |
| 2023 | 166.920 lei | 99.237 lei | 1 | 167.713 lei | 42.527 lei | 125.186 lei |
| 2022 | 107.700 lei | 20.348 lei | 1 | 138.180 lei | 112.230 lei | 25.950 lei |
| 2021 | 27.300 lei | 5.402 lei | 1 | 10.898 lei | 5.296 lei | 5.602 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 301 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 301 lei
- Datorii
- 42.072 lei
- Capitaluri
- -41.771 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 4.957 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.957 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.957 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 300 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 300 lei
- Datorii
- 42.071 lei
- Capitaluri
- -41.771 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 166.920 lei
- Venituri totale
- 166.920 lei
- Cheltuieli totale
- 65.306 lei
- Profit brut
- 101.614 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 99.237 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.792 lei
- Active circulante
- 163.921 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 163.620 lei
- Casa și conturi la bănci
- 301 lei
- Datorii
- 42.527 lei
- Capitaluri
- 125.186 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 107.700 lei
- Venituri totale
- 107.701 lei
- Cheltuieli totale
- 86.276 lei
- Profit brut
- 21.425 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.348 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.667 lei
- Active circulante
- 133.513 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 133.513 lei
- Datorii
- 112.230 lei
- Capitaluri
- 25.950 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 27.300 lei
- Venituri totale
- 27.300 lei
- Cheltuieli totale
- 21.625 lei
- Profit brut
- 5.675 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.402 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 364 lei
- Active circulante
- 10.534 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 10.534 lei
- Datorii
- 5.296 lei
- Capitaluri
- 5.602 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4212 · Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane (CAEN Rev.2)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4222 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului