SFM RENT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Murani, Comuna Pișchia, înmatriculată la 5 octombrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- SFM RENT S.R.L.
- CUI
- 46964004
- Nr. înmatriculare
- J35/4716/2022
- EUID
- ROONRC.J35/4716/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 octombrie 2022
Sediu social
- Adresă
- nr. 279, Sat Murani, Comuna Pișchia, Timiș
- Localitate
- Sat Murani, Comuna Pișchia, Timiș
- Cod poștal
- 307328
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iul)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 26 feb)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.10.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- FLORESCU ŞTEFANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 11 din 86 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7711, județul Timiș, peste 88% dintre firmele clasei. Locul 5.323 din 31.408 în tot județul, și locul 10.371 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 73%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.241.657 lei | 134.037 lei | 1 | 3.376.605 lei | 0 lei | 3.377.286 lei |
| 2024 | 4.536.417 lei | 2.942.757 lei | 2 | 3.427.618 lei | 265.367 lei | 3.243.250 lei |
| 2023 | 197.301 lei | 149.836 lei | 1 | 183.241 lei | 33.506 lei | 149.735 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.241.657 lei
- Venituri totale
- 1.664.393 lei
- Cheltuieli totale
- 1.506.026 lei
- Profit brut
- 158.367 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 134.037 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.706 lei
- Active circulante
- 3.367.899 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.351.689 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.210 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 3.377.286 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.536.417 lei
- Venituri totale
- 4.543.467 lei
- Cheltuieli totale
- 1.335.144 lei
- Profit brut
- 3.208.323 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.942.757 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 192 lei
- Active circulante
- 3.427.426 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.155.355 lei
- Casa și conturi la bănci
- 272.071 lei
- Datorii
- 265.367 lei
- Capitaluri
- 3.243.250 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 197.301 lei
- Venituri totale
- 197.301 lei
- Cheltuieli totale
- 47.465 lei
- Profit brut
- 149.836 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 149.836 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.028 lei
- Active circulante
- 171.213 lei
- Stocuri
- 2.963 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 168.250 lei
- Datorii
- 33.506 lei
- Capitaluri
- 149.735 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6831 · Agenții imobiliare (CAEN Rev.2)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
- 7712 · Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN Rev.2)
- 7729 · Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 7733 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare) (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Reactivată fiscal de ANAF
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Înmatriculare la registrul comerțului