SEVA DELIV & LOGISTIC S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 17 august 2020.
Identitate
- Denumire legală
- SEVA DELIV & LOGISTIC S.R.L.
- CUI
- 42924651
- Nr. înmatriculare
- J40/9945/2020
- EUID
- ROONRC.J40/9945/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 august 2020
Sediu social
- Adresă
- SMARANDA BRĂESCU, nr. 11B, bl. 1I, sc. 3, et. 1, ap. 32, biroul nr. 1, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 16 oct)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 17.08.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ARSENE VALENTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2022.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 43.840 lei | 12.404 lei | 1 | 72.503 lei | 435 lei | 72.068 lei |
| 2021 | 94.815 lei | 45.483 lei | 1 | 62.268 lei | 2.604 lei | 59.664 lei |
| 2020 | 26.913 lei | 13.981 lei | 1 | 15.367 lei | 1.186 lei | 14.181 lei |
Toți indicatorii
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 43.840 lei
- Venituri totale
- 53.340 lei
- Cheltuieli totale
- 39.709 lei
- Profit brut
- 13.631 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.404 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.672 lei
- Active circulante
- 65.831 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 65.831 lei
- Datorii
- 435 lei
- Capitaluri
- 72.068 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 94.815 lei
- Venituri totale
- 94.815 lei
- Cheltuieli totale
- 47.027 lei
- Profit brut
- 47.788 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 45.483 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 21.759 lei
- Active circulante
- 40.509 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 40.509 lei
- Datorii
- 2.604 lei
- Capitaluri
- 59.664 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 26.913 lei
- Venituri totale
- 26.913 lei
- Cheltuieli totale
- 12.150 lei
- Profit brut
- 14.763 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.981 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 14.645 lei
- Active circulante
- 722 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 722 lei
- Datorii
- 1.186 lei
- Capitaluri
- 14.181 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4932 · Transporturi cu taxiuri (CAEN Rev.2)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a (CAEN Rev.2)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
- 8551 · Învățământ în domeniul sportiv și recreațional (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului