SERVICII ÎN CONSTRUCȚII CHISELET S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Chiselet, Comuna Chiselet, înmatriculată la 23 noiembrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- SERVICII ÎN CONSTRUCȚII CHISELET S.R.L.
- CUI
- 47229680
- Nr. înmatriculare
- J51/881/2022
- EUID
- ROONRC.J51/881/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 noiembrie 2022
Sediu social
- Adresă
- Șoseaua Călărași, nr. 204, Sat Chiselet, Comuna Chiselet, Călărași
- Localitate
- Sat Chiselet, Comuna Chiselet, Călărași
- Cod poștal
- 917030
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 23.11.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- EFTIMIE MIHAIL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Călărași; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 639.433 lei | 459.619 lei | 1 | 1.204.961 lei | 338.941 lei | 866.020 lei |
| 2023 | 569.250 lei | 411.332 lei | 2 | 444.036 lei | 37.635 lei | 406.401 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 639.433 lei
- Venituri totale
- 639.433 lei
- Cheltuieli totale
- 96.408 lei
- Profit brut
- 543.025 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 459.619 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.204.961 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.163.102 lei
- Casa și conturi la bănci
- 41.859 lei
- Datorii
- 338.941 lei
- Capitaluri
- 866.020 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 569.250 lei
- Venituri totale
- 569.250 lei
- Cheltuieli totale
- 152.224 lei
- Profit brut
- 417.026 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 411.332 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 444.036 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 400.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 44.036 lei
- Datorii
- 37.635 lei
- Capitaluri
- 406.401 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4932 · Transporturi cu taxiuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Înmatriculare la registrul comerțului