SERV INSTAL PMC EXCLUSIV S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Pantelimon, înmatriculată la 21 mai 2018.
Identitate
- Denumire legală
- SERV INSTAL PMC EXCLUSIV S.R.L.
- CUI
- 39378240
- Nr. înmatriculare
- J23/2295/2018
- EUID
- ROONRC.J23/2295/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 mai 2018
Sediu social
- Adresă
- VIILOR, nr. 62E, camera nr.2, Oraș Pantelimon, Ilfov
- Localitate
- Oraș Pantelimon, Ilfov
- Cod poștal
- 77145
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.05.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PALANICI MIRCEA-CONSTANTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 437 din 620 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4322, județul Ilfov, peste 30% dintre firmele clasei. Locul 26.596 din 40.494 în tot județul, și locul 12.648 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 4%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 137.046 lei | 59.654 lei | 1 | 89.542 lei | 78.100 lei | 11.525 lei |
| 2024 | 131.899 lei | -48.369 lei | 2 | 96.288 lei | 144.417 lei | -48.129 lei |
| 2023 | 147.761 lei | 30.050 lei | 2 | 146.672 lei | 113.594 lei | 33.935 lei |
| 2022 | 154.771 lei | 41.690 lei | 1 | 64.425 lei | 22.495 lei | 41.930 lei |
| 2021 | 142.534 lei | 57.051 lei | 1 | 238.106 lei | 6.375 lei | 231.731 lei |
| 2020 | 113.485 lei | -6.818 lei | 1 | 176.909 lei | 2.229 lei | 174.680 lei |
| 2019 | 256.789 lei | 140.057 lei | 1 | 182.455 lei | 957 lei | 181.498 lei |
| 2018 | 54.065 lei | 41.241 lei | — | 42.088 lei | 647 lei | 41.441 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 137.046 lei
- Venituri totale
- 137.046 lei
- Cheltuieli totale
- 65.388 lei
- Profit brut
- 71.658 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 59.654 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 62.554 lei
- Active circulante
- 26.988 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.909 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.079 lei
- Datorii
- 78.100 lei
- Capitaluri
- 11.525 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 131.899 lei
- Venituri totale
- 131.899 lei
- Cheltuieli totale
- 178.949 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 47.050 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 48.369 lei
- Active imobilizate
- 75.198 lei
- Active circulante
- 21.090 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 21.090 lei
- Datorii
- 144.417 lei
- Capitaluri
- -48.129 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 147.761 lei
- Venituri totale
- 147.761 lei
- Cheltuieli totale
- 116.566 lei
- Profit brut
- 31.195 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 30.050 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 92.603 lei
- Active circulante
- 54.069 lei
- Stocuri
- 14.927 lei
- Creanțe
- 9.462 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.680 lei
- Datorii
- 113.594 lei
- Capitaluri
- 33.935 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 154.771 lei
- Venituri totale
- 154.771 lei
- Cheltuieli totale
- 111.564 lei
- Profit brut
- 43.207 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 41.690 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.528 lei
- Active circulante
- 62.897 lei
- Stocuri
- 14.927 lei
- Creanțe
- 9.219 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.751 lei
- Datorii
- 22.495 lei
- Capitaluri
- 41.930 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 142.534 lei
- Venituri totale
- 142.534 lei
- Cheltuieli totale
- 84.086 lei
- Profit brut
- 58.448 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 57.051 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.361 lei
- Active circulante
- 235.745 lei
- Stocuri
- 14.927 lei
- Creanțe
- 11.882 lei
- Casa și conturi la bănci
- 208.936 lei
- Datorii
- 6.375 lei
- Capitaluri
- 231.731 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 113.485 lei
- Venituri totale
- 113.781 lei
- Cheltuieli totale
- 119.245 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.464 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.818 lei
- Active imobilizate
- 3.194 lei
- Active circulante
- 173.715 lei
- Stocuri
- 14.968 lei
- Creanțe
- 11.882 lei
- Casa și conturi la bănci
- 146.865 lei
- Datorii
- 2.229 lei
- Capitaluri
- 174.680 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 256.789 lei
- Venituri totale
- 256.789 lei
- Cheltuieli totale
- 109.524 lei
- Profit brut
- 147.265 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 140.057 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 182.455 lei
- Stocuri
- 14.928 lei
- Creanțe
- 9.519 lei
- Casa și conturi la bănci
- 158.008 lei
- Datorii
- 957 lei
- Capitaluri
- 181.498 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 54.065 lei
- Venituri totale
- 54.065 lei
- Cheltuieli totale
- 11.100 lei
- Profit brut
- 42.965 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 41.241 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 42.088 lei
- Stocuri
- 1.010 lei
- Creanțe
- 2.805 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.273 lei
- Datorii
- 647 lei
- Capitaluri
- 41.441 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 9522 · Repararea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului