SENMONKA TEAM CONSULTING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 20 august 2020.
Identitate
- Denumire legală
- SENMONKA TEAM CONSULTING S.R.L.
- CUI
- 42941300
- Nr. înmatriculare
- J40/10225/2020
- EUID
- ROONRC.J40/10225/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 august 2020
Sediu social
- Adresă
- VISCOLULUI, nr. 12-14, bl. 1, et. PARTER, ap. 2, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
- Cod poștal
- 62386
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.08.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BOGHINA IULIANA MIHAELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 2.620 din 3.225 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6920, municipiul București, peste 19% dintre firmele clasei. Locul 98.079 din 132.982 în tot județul.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 80.470 lei | 20.087 lei | — | 89.589 lei | 1.196 lei | 88.393 lei |
| 2023 | 32.850 lei | 11.440 lei | — | 60.076 lei | 0 lei | 60.076 lei |
| 2021 | 25.350 lei | 17.282 lei | — | 14.119 lei | 209 lei | 13.910 lei |
| 2020 | — | -3.572 lei | — | 377 lei | 3.749 lei | -3.372 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 80.470 lei
- Venituri totale
- 80.470 lei
- Cheltuieli totale
- 56.586 lei
- Profit brut
- 23.884 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.087 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 89.589 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 58.552 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.037 lei
- Datorii
- 1.196 lei
- Capitaluri
- 88.393 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 32.850 lei
- Venituri totale
- 32.850 lei
- Cheltuieli totale
- 19.523 lei
- Profit brut
- 13.327 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.440 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 60.076 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 30.717 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.359 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 60.076 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 25.350 lei
- Venituri totale
- 25.350 lei
- Cheltuieli totale
- 7.341 lei
- Profit brut
- 18.009 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.282 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 14.119 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.600 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.519 lei
- Datorii
- 209 lei
- Capitaluri
- 13.910 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.572 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.572 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.572 lei
- Active imobilizate
- 81 lei
- Active circulante
- 296 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 296 lei
- Datorii
- 3.749 lei
- Capitaluri
- -3.372 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului