SEMPRE GYN MEDICAL SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 31 octombrie 2013.
Identitate
- Denumire legală
- SEMPRE GYN MEDICAL SRL
- CUI
- 32420371
- Nr. înmatriculare
- J40/13510/2013
- EUID
- ROONRC.J40/13510/2013
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 31 octombrie 2013
Sediu social
- Adresă
- AV. VASILE TRAIAN, nr. 42, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 31.10.2013
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DASCĂLU SIMONA-ALINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -6.298 lei | — | 19.355 lei | 413 lei | 18.942 lei |
| 2024 | 40.423 lei | 14.950 lei | 1 | 25.740 lei | 500 lei | 25.240 lei |
| 2023 | 122.727 lei | 51.673 lei | 1 | 71.602 lei | 18.729 lei | 52.873 lei |
| 2022 | 158.324 lei | 117.808 lei | 1 | 131.545 lei | 12.537 lei | 119.008 lei |
| 2021 | 184.950 lei | 147.958 lei | — | 150.344 lei | 1.186 lei | 149.158 lei |
| 2020 | 238.591 lei | 186.130 lei | — | 187.931 lei | 1.212 lei | 186.719 lei |
| 2019 | 4.050 lei | -611 lei | — | 55.920 lei | 55.331 lei | 589 lei |
| 2018 | 145.416 lei | 118.322 lei | — | 119.522 lei | 0 lei | 119.522 lei |
| 2017 | 202.093 lei | 166.829 lei | — | 224.203 lei | 2.980 lei | 221.223 lei |
| 2016 | 266.679 lei | 200.794 lei | — | 202.732 lei | 738 lei | 201.994 lei |
| 2015 | 170.089 lei | 115.373 lei | — | 236.160 lei | 2.568 lei | 233.592 lei |
| 2014 | 203.735 lei | 117.019 lei | — | 134.777 lei | 16.558 lei | 118.219 lei |
| 2013 | 143.535 lei | 138.275 lei | — | 144.533 lei | 5.258 lei | 139.275 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 73 lei
- Cheltuieli totale
- 6.371 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.298 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.298 lei
- Active imobilizate
- 5.954 lei
- Active circulante
- 13.401 lei
- Stocuri
- 836 lei
- Creanțe
- 12.674 lei
- Casa și conturi la bănci
- -109 lei
- Datorii
- 413 lei
- Capitaluri
- 18.942 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 40.423 lei
- Venituri totale
- 40.423 lei
- Cheltuieli totale
- 23.052 lei
- Profit brut
- 17.371 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.950 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.655 lei
- Active circulante
- 17.085 lei
- Stocuri
- 836 lei
- Creanțe
- 14.513 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.736 lei
- Datorii
- 500 lei
- Capitaluri
- 25.240 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 122.727 lei
- Venituri totale
- 122.727 lei
- Cheltuieli totale
- 69.853 lei
- Profit brut
- 52.874 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 51.673 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.298 lei
- Active circulante
- 59.304 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 54.943 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.361 lei
- Datorii
- 18.729 lei
- Capitaluri
- 52.873 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 158.324 lei
- Venituri totale
- 158.401 lei
- Cheltuieli totale
- 36.755 lei
- Profit brut
- 121.646 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 117.808 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 17.331 lei
- Active circulante
- 114.214 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 105.122 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.092 lei
- Datorii
- 12.537 lei
- Capitaluri
- 119.008 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 184.950 lei
- Venituri totale
- 185.130 lei
- Cheltuieli totale
- 31.729 lei
- Profit brut
- 153.401 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 147.958 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 24.827 lei
- Active circulante
- 125.517 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 79.465 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.052 lei
- Datorii
- 1.186 lei
- Capitaluri
- 149.158 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 238.591 lei
- Venituri totale
- 238.820 lei
- Cheltuieli totale
- 45.953 lei
- Profit brut
- 192.867 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 186.130 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 19.932 lei
- Active circulante
- 167.999 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 110.493 lei
- Casa și conturi la bănci
- 57.506 lei
- Datorii
- 1.212 lei
- Capitaluri
- 186.719 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.050 lei
- Venituri totale
- 4.557 lei
- Cheltuieli totale
- 5.031 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 474 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 611 lei
- Active imobilizate
- 16.947 lei
- Active circulante
- 38.973 lei
- Stocuri
- 2.358 lei
- Creanțe
- 14.690 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.925 lei
- Datorii
- 55.331 lei
- Capitaluri
- 589 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 145.416 lei
- Venituri totale
- 146.325 lei
- Cheltuieli totale
- 23.613 lei
- Profit brut
- 122.712 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 118.322 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 119.522 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 61.002 lei
- Casa și conturi la bănci
- 58.520 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 119.522 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 202.093 lei
- Venituri totale
- 202.093 lei
- Cheltuieli totale
- 29.201 lei
- Profit brut
- 172.892 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 166.829 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 224.203 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 114.240 lei
- Casa și conturi la bănci
- 109.963 lei
- Datorii
- 2.980 lei
- Capitaluri
- 221.223 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 266.679 lei
- Venituri totale
- 266.705 lei
- Cheltuieli totale
- 57.909 lei
- Profit brut
- 208.796 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 200.794 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 202.732 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 37.832 lei
- Casa și conturi la bănci
- 164.900 lei
- Datorii
- 738 lei
- Capitaluri
- 201.994 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 170.089 lei
- Venituri totale
- 170.231 lei
- Cheltuieli totale
- 49.751 lei
- Profit brut
- 120.480 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 115.373 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 236.160 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 84.266 lei
- Casa și conturi la bănci
- 151.894 lei
- Datorii
- 2.568 lei
- Capitaluri
- 233.592 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 203.735 lei
- Venituri totale
- 206.211 lei
- Cheltuieli totale
- 83.006 lei
- Profit brut
- 123.205 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 117.019 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 134.777 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 134.777 lei
- Datorii
- 16.558 lei
- Capitaluri
- 118.219 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 143.535 lei
- Venituri totale
- 143.616 lei
- Cheltuieli totale
- 1.032 lei
- Profit brut
- 142.584 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 138.275 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 144.533 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 82.095 lei
- Casa și conturi la bănci
- 62.438 lei
- Datorii
- 5.258 lei
- Capitaluri
- 139.275 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 8622 · Activități de asistență medicală specializată (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
- Înmatriculare la registrul comerțului