SELIM PEREZ SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Comuna Șendriceni, înmatriculată la 23 ianuarie 2009.
Identitate
- Denumire legală
- SELIM PEREZ SRL
- CUI
- 17410145
- Nr. înmatriculare
- J07/29/2009
- EUID
- ROONRC.J07/29/2009
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 ianuarie 2009
Sediu social
- Adresă
- SAT PASCARI, Comuna Șendriceni, Botoșani
- Localitate
- Comuna Șendriceni, Botoșani
- Cod poștal
- 0717380
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 31 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 23.01.2009
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- HRIȚULEAC ANCA-ROXANA — administrator
- PEREZ STÉPHANE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 22 din 36 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4673, județul Botoșani, peste 42% dintre firmele clasei. Locul 2.858 din 5.612 în tot județul, și locul 2.323 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 76%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 231.019 lei | -15.978 lei | 1 | 1.264.550 lei | 684.288 lei | 664.262 lei |
| 2024 | 951.204 lei | -798 lei | 6 | 1.326.418 lei | 730.178 lei | 680.240 lei |
| 2023 | 1.510.722 lei | 2.933 lei | 9 | 1.393.474 lei | 784.914 lei | 702.560 lei |
| 2022 | 2.144.604 lei | 288.662 lei | 13 | 1.179.662 lei | 395.035 lei | 784.627 lei |
| 2021 | 1.735.057 lei | 337.596 lei | 14 | 1.113.656 lei | 377.691 lei | 735.965 lei |
| 2020 | 1.567.183 lei | 333.288 lei | 15 | 1.010.419 lei | 612.050 lei | 398.369 lei |
| 2019 | 1.591.216 lei | 64.817 lei | 15 | 617.831 lei | 552.750 lei | 65.081 lei |
| 2018 | 1.629.428 lei | 155.979 lei | 15 | 468.814 lei | 421.091 lei | 47.723 lei |
| 2017 | 1.634.832 lei | 45.069 lei | 15 | 347.497 lei | 440.676 lei | -108.277 lei |
| 2016 | 1.363.892 lei | -77.259 lei | 13 | 253.172 lei | 423.806 lei | -153.346 lei |
| 2015 | 1.037.918 lei | 7.680 lei | 10 | 334.978 lei | 411.129 lei | -76.086 lei |
| 2014 | 919.269 lei | -21.429 lei | 11 | 306.398 lei | 376.302 lei | -83.766 lei |
| 2013 | 884.804 lei | -313 lei | 10 | 308.940 lei | 357.415 lei | -62.337 lei |
| 2012 | 730.770 lei | 7.036 lei | 8 | 273.408 lei | 321.664 lei | -62.024 lei |
| 2011 | 470.764 lei | -72.529 lei | 5 | 278.691 lei | 347.799 lei | -69.060 lei |
| 2010 | 418.181 lei | 12.521 lei | 6 | 286.500 lei | 283.032 lei | 3.468 lei |
| 2009 | 12.888 lei | -22.379 lei | 1 | 305.509 lei | 329.391 lei | -9.053 lei |
| 2008 | 30.040 lei | 7.242 lei | — | 60.013 lei | 46.686 lei | 13.327 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 231.019 lei
- Venituri totale
- 419.520 lei
- Cheltuieli totale
- 433.233 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.713 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 15.978 lei
- Active imobilizate
- 36.882 lei
- Active circulante
- 1.227.668 lei
- Stocuri
- 248.693 lei
- Creanțe
- 936.152 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.823 lei
- Datorii
- 684.288 lei
- Capitaluri
- 664.262 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 951.204 lei
- Venituri totale
- 933.934 lei
- Cheltuieli totale
- 911.469 lei
- Profit brut
- 22.465 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 798 lei
- Active imobilizate
- 36.882 lei
- Active circulante
- 1.289.536 lei
- Stocuri
- 248.088 lei
- Creanțe
- 1.013.059 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.389 lei
- Datorii
- 730.178 lei
- Capitaluri
- 680.240 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.510.722 lei
- Venituri totale
- 1.598.260 lei
- Cheltuieli totale
- 1.582.040 lei
- Profit brut
- 16.220 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.933 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 53.306 lei
- Active circulante
- 1.340.168 lei
- Stocuri
- 314.860 lei
- Creanțe
- 1.002.400 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.908 lei
- Datorii
- 784.914 lei
- Capitaluri
- 702.560 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 1610 · Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- sediu expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
Sunt afișate cele mai recente 14 din 21 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.