SELANIE FASYON SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Lugoj, înmatriculată la 3 mai 2007.
Identitate
- Denumire legală
- SELANIE FASYON SRL
- CUI
- 21665503
- Nr. înmatriculare
- J35/1705/2007
- EUID
- ROONRC.J35/1705/2007
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 mai 2007
Sediu social
- Adresă
- SPINANȚEI, nr. 24G, Municipiul Lugoj, Timiș
- Localitate
- Municipiul Lugoj, Timiș
- Cod poștal
- 305500
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.05.2007
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GAŞPAR DANIELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 17 din 161 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4719, județul Timiș, peste 90% dintre firmele clasei. Locul 4.649 din 31.408 în tot județul, și locul 5.132 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 11%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.512.831 lei | -46.968 lei | 3 | 1.040.922 lei | 887.304 lei | 153.618 lei |
| 2024 | 1.707.503 lei | 37.835 lei | 3 | 810.924 lei | 610.338 lei | 200.586 lei |
| 2023 | 1.760.994 lei | 49.856 lei | 4 | 736.712 lei | 573.961 lei | 162.751 lei |
| 2022 | 1.447.951 lei | 90.316 lei | 4 | 676.858 lei | 563.963 lei | 112.895 lei |
| 2021 | 1.227.791 lei | 63.285 lei | 4 | 447.039 lei | 424.460 lei | 22.579 lei |
| 2020 | 1.178.618 lei | 53.286 lei | 4 | 465.807 lei | 506.513 lei | -40.706 lei |
| 2019 | 1.174.698 lei | -24.512 lei | 6 | 399.734 lei | 493.726 lei | -93.992 lei |
| 2018 | 1.130.328 lei | 66.454 lei | 5 | 383.191 lei | 452.671 lei | -69.480 lei |
| 2017 | 855.338 lei | -86.799 lei | 5 | 717.822 lei | 853.757 lei | -135.935 lei |
| 2016 | 886.985 lei | 134.288 lei | 6 | 911.604 lei | 960.740 lei | -49.136 lei |
| 2015 | 993.698 lei | -32.065 lei | 6 | 867.437 lei | 1.050.860 lei | -183.423 lei |
| 2014 | 517.030 lei | -56.914 lei | 5 | 628.506 lei | 779.864 lei | -151.358 lei |
| 2013 | 441.742 lei | 25.563 lei | 4 | 458.399 lei | 552.843 lei | -94.444 lei |
| 2012 | 269.098 lei | -6.808 lei | 4 | 482.858 lei | 602.865 lei | -120.007 lei |
| 2011 | 171.827 lei | -52.146 lei | 4 | 249.469 lei | 362.668 lei | -113.199 lei |
| 2010 | 69.720 lei | -15.685 lei | — | 113.653 lei | 174.706 lei | -61.053 lei |
| 2009 | 56.689 lei | -25.075 lei | — | 55.235 lei | 100.603 lei | -45.368 lei |
| 2008 | 81.520 lei | -15.784 lei | 1 | 72.617 lei | 92.909 lei | -20.292 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.512.831 lei
- Venituri totale
- 1.529.878 lei
- Cheltuieli totale
- 1.572.998 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 43.120 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 46.968 lei
- Active imobilizate
- 314.112 lei
- Active circulante
- 726.810 lei
- Stocuri
- 701.536 lei
- Creanțe
- 17.262 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.012 lei
- Datorii
- 887.304 lei
- Capitaluri
- 153.618 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.707.503 lei
- Venituri totale
- 1.725.109 lei
- Cheltuieli totale
- 1.643.344 lei
- Profit brut
- 81.765 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 37.835 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 128.528 lei
- Active circulante
- 682.396 lei
- Stocuri
- 603.291 lei
- Creanțe
- 15.433 lei
- Casa și conturi la bănci
- 63.672 lei
- Datorii
- 610.338 lei
- Capitaluri
- 200.586 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.760.994 lei
- Venituri totale
- 1.804.771 lei
- Cheltuieli totale
- 1.740.356 lei
- Profit brut
- 64.415 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 49.856 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 200.440 lei
- Active circulante
- 536.272 lei
- Stocuri
- 448.790 lei
- Creanțe
- 19.151 lei
- Casa și conturi la bănci
- 68.331 lei
- Datorii
- 573.961 lei
- Capitaluri
- 162.751 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.447.951 lei
- Venituri totale
- 1.606.524 lei
- Cheltuieli totale
- 1.501.303 lei
- Profit brut
- 105.221 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 90.316 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 274.811 lei
- Active circulante
- 402.047 lei
- Stocuri
- 330.956 lei
- Creanțe
- 17.286 lei
- Casa și conturi la bănci
- 53.805 lei
- Datorii
- 563.963 lei
- Capitaluri
- 112.895 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.227.791 lei
- Venituri totale
- 1.254.202 lei
- Cheltuieli totale
- 1.178.626 lei
- Profit brut
- 75.576 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 63.285 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 121.590 lei
- Active circulante
- 325.449 lei
- Stocuri
- 270.638 lei
- Creanțe
- 17.472 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.339 lei
- Datorii
- 424.460 lei
- Capitaluri
- 22.579 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.178.618 lei
- Venituri totale
- 1.202.275 lei
- Cheltuieli totale
- 1.137.853 lei
- Profit brut
- 64.422 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 53.286 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 162.933 lei
- Active circulante
- 302.874 lei
- Stocuri
- 230.487 lei
- Creanțe
- 18.153 lei
- Casa și conturi la bănci
- 54.234 lei
- Datorii
- 506.513 lei
- Capitaluri
- -40.706 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.174.698 lei
- Venituri totale
- 1.192.570 lei
- Cheltuieli totale
- 1.205.156 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.586 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 24.512 lei
- Active imobilizate
- 228.429 lei
- Active circulante
- 171.305 lei
- Stocuri
- 117.017 lei
- Creanțe
- 17.418 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.870 lei
- Datorii
- 493.726 lei
- Capitaluri
- -93.992 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.130.328 lei
- Venituri totale
- 1.202.025 lei
- Cheltuieli totale
- 1.123.551 lei
- Profit brut
- 78.474 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 66.454 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 90.326 lei
- Active circulante
- 292.865 lei
- Stocuri
- 259.860 lei
- Creanțe
- 9.704 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.301 lei
- Datorii
- 452.671 lei
- Capitaluri
- -69.480 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 855.338 lei
- Venituri totale
- 877.907 lei
- Cheltuieli totale
- 956.559 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 78.652 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 86.799 lei
- Active imobilizate
- 172.955 lei
- Active circulante
- 544.867 lei
- Stocuri
- 435.276 lei
- Creanțe
- 27.081 lei
- Casa și conturi la bănci
- 82.510 lei
- Datorii
- 853.757 lei
- Capitaluri
- -135.935 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 886.985 lei
- Venituri totale
- 1.131.543 lei
- Cheltuieli totale
- 994.805 lei
- Profit brut
- 136.738 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 134.288 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 272.870 lei
- Active circulante
- 638.734 lei
- Stocuri
- 608.529 lei
- Creanțe
- 22.262 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.943 lei
- Datorii
- 960.740 lei
- Capitaluri
- -49.136 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 993.698 lei
- Venituri totale
- 1.002.366 lei
- Cheltuieli totale
- 1.034.431 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 32.065 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 32.065 lei
- Active imobilizate
- 182.037 lei
- Active circulante
- 685.400 lei
- Stocuri
- 644.727 lei
- Creanțe
- 20.090 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.583 lei
- Datorii
- 1.050.860 lei
- Capitaluri
- -183.423 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 517.030 lei
- Venituri totale
- 524.087 lei
- Cheltuieli totale
- 581.001 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 56.914 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 56.914 lei
- Active imobilizate
- 65.749 lei
- Active circulante
- 562.757 lei
- Stocuri
- 519.319 lei
- Creanțe
- 27.194 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.244 lei
- Datorii
- 779.864 lei
- Capitaluri
- -151.358 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 441.742 lei
- Venituri totale
- 446.566 lei
- Cheltuieli totale
- 421.003 lei
- Profit brut
- 25.563 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.563 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 458.399 lei
- Stocuri
- 431.813 lei
- Creanțe
- 17.241 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.345 lei
- Datorii
- 552.843 lei
- Capitaluri
- -94.444 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 269.098 lei
- Venituri totale
- 274.540 lei
- Cheltuieli totale
- 281.348 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.808 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.808 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 482.858 lei
- Stocuri
- 402.621 lei
- Creanțe
- 56.557 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.680 lei
- Datorii
- 602.865 lei
- Capitaluri
- -120.007 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 171.827 lei
- Venituri totale
- 175.423 lei
- Cheltuieli totale
- 227.569 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 52.146 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 52.146 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 249.469 lei
- Stocuri
- 198.709 lei
- Creanțe
- 47.138 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.622 lei
- Datorii
- 362.668 lei
- Capitaluri
- -113.199 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 69.720 lei
- Venituri totale
- 70.195 lei
- Cheltuieli totale
- 82.655 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 12.460 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 15.685 lei
- Active imobilizate
- 4.154 lei
- Active circulante
- 109.499 lei
- Stocuri
- 91.866 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 17.633 lei
- Datorii
- 174.706 lei
- Capitaluri
- -61.053 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 56.689 lei
- Venituri totale
- 56.689 lei
- Cheltuieli totale
- 78.897 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 22.208 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 25.075 lei
- Active imobilizate
- 9.866 lei
- Active circulante
- 45.369 lei
- Stocuri
- 35.473 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.896 lei
- Datorii
- 100.603 lei
- Capitaluri
- -45.368 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 81.520 lei
- Venituri totale
- 81.520 lei
- Cheltuieli totale
- 97.304 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 15.784 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 15.784 lei
- Active imobilizate
- 16.098 lei
- Active circulante
- 56.519 lei
- Stocuri
- 31.125 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 25.394 lei
- Datorii
- 92.909 lei
- Capitaluri
- -20.292 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4519 · Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.2)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Înregistrări mai vechi (6)
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
- Înregistrare în scopuri de TVA
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
2007
- Înmatriculare la registrul comerțului