SEDALOR BRILLANT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Gătaia, înmatriculată la 8 august 2018.
Identitate
- Denumire legală
- SEDALOR BRILLANT S.R.L.
- CUI
- 39727935
- Nr. înmatriculare
- J35/2738/2018
- EUID
- ROONRC.J35/2738/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 august 2018
Sediu social
- Adresă
- CARPAȚI, nr. 75, CAMERA 1, Oraș Gătaia, Timiș
- Localitate
- Oraș Gătaia, Timiș
- Cod poștal
- 307185
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 4 mar)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.08.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- STURZA LORENA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Timiș; ultimul an depus este 2023.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | 6.937 lei | — | 32.592 lei | 30.886 lei | 1.706 lei |
| 2022 | 12.217 lei | -4.507 lei | — | 24.139 lei | 29.370 lei | -5.231 lei |
| 2021 | 32.645 lei | 6.667 lei | — | 31.432 lei | 32.156 lei | -724 lei |
| 2020 | 16.746 lei | 414 lei | — | 26.652 lei | 34.044 lei | -7.392 lei |
| 2019 | 4.900 lei | -3.510 lei | — | 40.788 lei | 44.484 lei | -3.526 lei |
Toți indicatorii
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 22.500 lei
- Cheltuieli totale
- 14.319 lei
- Profit brut
- 8.181 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.937 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 32.592 lei
- Stocuri
- 51 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 32.541 lei
- Datorii
- 30.886 lei
- Capitaluri
- 1.706 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 12.217 lei
- Venituri totale
- 12.217 lei
- Cheltuieli totale
- 16.358 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.141 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.507 lei
- Active imobilizate
- 13.614 lei
- Active circulante
- 10.525 lei
- Stocuri
- 51 lei
- Creanțe
- 77 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.397 lei
- Datorii
- 29.370 lei
- Capitaluri
- -5.231 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 32.645 lei
- Venituri totale
- 32.645 lei
- Cheltuieli totale
- 25.635 lei
- Profit brut
- 7.010 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.667 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 19.814 lei
- Active circulante
- 11.618 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.618 lei
- Datorii
- 32.156 lei
- Capitaluri
- -724 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 16.746 lei
- Venituri totale
- 16.746 lei
- Cheltuieli totale
- 15.841 lei
- Profit brut
- 905 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 414 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 26.449 lei
- Active circulante
- 203 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 203 lei
- Datorii
- 34.044 lei
- Capitaluri
- -7.392 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.900 lei
- Venituri totale
- 4.900 lei
- Cheltuieli totale
- 8.263 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.363 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.510 lei
- Active imobilizate
- 33.047 lei
- Active circulante
- 7.741 lei
- Stocuri
- 4.583 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.158 lei
- Datorii
- 44.484 lei
- Capitaluri
- -3.526 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1412 · Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru (CAEN Rev.2)
- 1413 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN Rev.2)
- 1414 · Fabricarea de articole de lenjerie de corp (CAEN Rev.2)
- 1419 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Înmatriculare la registrul comerțului