SECOND JOB TIM SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Timișoara, înmatriculată la 26 mai 2017.
Identitate
- Denumire legală
- SECOND JOB TIM SRL
- CUI
- 37660103
- Nr. înmatriculare
- J2017002059358
- EUID
- ROONRC.J2017002059358
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 mai 2017
Sediu social
- Adresă
- GHEORGHE DOJA, nr. 7, ap. 7, CAMERA 1, Municipiul Timișoara, Timiș
- Localitate
- Municipiul Timișoara, Timiș
- Cod poștal
- 300195
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.05.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MULLER TIBERIU-IOAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Timiș.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -7.986 lei | — | 53.107 lei | 55.625 lei | -2.518 lei |
| 2024 | 1.896 lei | -5.947 lei | — | 59.495 lei | 54.026 lei | 5.469 lei |
| 2023 | 2.346 lei | -5.762 lei | 0 | 62.987 lei | 51.572 lei | 11.415 lei |
| 2022 | 4.881 lei | 21.801 lei | — | 68.897 lei | 51.720 lei | 17.177 lei |
| 2021 | — | -14.456 lei | — | 38.251 lei | 42.875 lei | -4.624 lei |
| 2020 | — | -14.722 lei | — | 40.906 lei | 31.074 lei | 9.832 lei |
| 2019 | 217.049 lei | 24.345 lei | — | 53.710 lei | 29.156 lei | 24.554 lei |
| 2018 | 68.776 lei | 30.186 lei | — | 37.522 lei | 17.313 lei | 20.209 lei |
| 2017 | 49.243 lei | -10.177 lei | — | 5.894 lei | 15.871 lei | -9.977 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 7.986 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.986 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.986 lei
- Active imobilizate
- 39.367 lei
- Active circulante
- 13.740 lei
- Stocuri
- 1.006 lei
- Creanțe
- 12.390 lei
- Casa și conturi la bănci
- 344 lei
- Datorii
- 55.625 lei
- Capitaluri
- -2.518 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.896 lei
- Venituri totale
- 1.896 lei
- Cheltuieli totale
- 7.843 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.947 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.947 lei
- Active imobilizate
- 43.303 lei
- Active circulante
- 16.192 lei
- Stocuri
- 1.006 lei
- Creanțe
- 14.508 lei
- Casa și conturi la bănci
- 678 lei
- Datorii
- 54.026 lei
- Capitaluri
- 5.469 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.346 lei
- Venituri totale
- 3.114 lei
- Cheltuieli totale
- 8.876 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.762 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.762 lei
- Active imobilizate
- 47.238 lei
- Active circulante
- 15.749 lei
- Stocuri
- 1.006 lei
- Creanțe
- 14.508 lei
- Casa și conturi la bănci
- 235 lei
- Datorii
- 51.572 lei
- Capitaluri
- 11.415 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.881 lei
- Venituri totale
- 38.235 lei
- Cheltuieli totale
- 16.275 lei
- Profit brut
- 21.960 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.801 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 51.173 lei
- Active circulante
- 17.724 lei
- Stocuri
- 1.254 lei
- Creanțe
- 14.153 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.317 lei
- Datorii
- 51.720 lei
- Capitaluri
- 17.177 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 14.456 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.456 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.456 lei
- Active imobilizate
- 23.355 lei
- Active circulante
- 14.896 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 13.416 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.480 lei
- Datorii
- 42.875 lei
- Capitaluri
- -4.624 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 14.722 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.722 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.722 lei
- Active imobilizate
- 27.289 lei
- Active circulante
- 13.617 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 13.416 lei
- Casa și conturi la bănci
- 201 lei
- Datorii
- 31.074 lei
- Capitaluri
- 9.832 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 217.049 lei
- Venituri totale
- 234.116 lei
- Cheltuieli totale
- 202.746 lei
- Profit brut
- 31.370 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.345 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 31.224 lei
- Active circulante
- 22.486 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 22.088 lei
- Casa și conturi la bănci
- 398 lei
- Datorii
- 29.156 lei
- Capitaluri
- 24.554 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 68.776 lei
- Venituri totale
- 92.566 lei
- Cheltuieli totale
- 59.603 lei
- Profit brut
- 32.963 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 30.186 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 378 lei
- Active circulante
- 37.144 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.119 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.025 lei
- Datorii
- 17.313 lei
- Capitaluri
- 20.209 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 49.243 lei
- Venituri totale
- 49.243 lei
- Cheltuieli totale
- 58.257 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.014 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.177 lei
- Active imobilizate
- 378 lei
- Active circulante
- 5.516 lei
- Stocuri
- 5.042 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 474 lei
- Datorii
- 15.871 lei
- Capitaluri
- -9.977 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4617 · Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4637 · Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente (CAEN Rev.3)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4726 · Comerț cu amănuntul al produselor din tutun (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5612 · Activități ale unităților mobile de alimentație (CAEN Rev.3)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.3)
- 5622 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului