SEBYTAXI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Codlea, înmatriculată la 20 iunie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- SEBYTAXI S.R.L.
- CUI
- 48358357
- Nr. înmatriculare
- J2023001764087
- EUID
- ROONRC.J2023001764087
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 iunie 2023
Sediu social
- Adresă
- MIHAIL KOGĂLNICEANU, nr. 7, CAMERA 1, Municipiul Codlea, Brașov
- Localitate
- Municipiul Codlea, Brașov
- Cod poștal
- 505100
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.06.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- CRĂCIUN SEBASTIAN-ION — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 196 din 267 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4933, județul Brașov, peste 27% dintre firmele clasei. Locul 21.866 din 25.588 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 20%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 27.301 lei | -742 lei | — | 13.256 lei | 22.121 lei | -8.050 lei |
| 2024 | 22.823 lei | -5.161 lei | — | 20.503 lei | 27.811 lei | -7.308 lei |
| 2023 | 15.716 lei | -2.347 lei | — | 36.177 lei | 39.000 lei | -2.147 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 27.301 lei
- Venituri totale
- 48.804 lei
- Cheltuieli totale
- 49.546 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 742 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 742 lei
- Active imobilizate
- 5.833 lei
- Active circulante
- 7.423 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 7.423 lei
- Datorii
- 22.121 lei
- Capitaluri
- -8.050 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 22.823 lei
- Venituri totale
- 22.823 lei
- Cheltuieli totale
- 27.984 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.161 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.161 lei
- Active imobilizate
- 17.500 lei
- Active circulante
- 3.003 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.003 lei
- Datorii
- 27.811 lei
- Capitaluri
- -7.308 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 15.716 lei
- Venituri totale
- 15.716 lei
- Cheltuieli totale
- 18.063 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.347 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.347 lei
- Active imobilizate
- 29.167 lei
- Active circulante
- 7.010 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 7.010 lei
- Datorii
- 39.000 lei
- Capitaluri
- -2.147 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4519 · Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4932 · Transporturi cu taxiuri (CAEN Rev.2)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
- 5229 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului