SEBY&SOFY CONCEPT VISION S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Țicleni, Oraș Țicleni, înmatriculată la 11 februarie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- SEBY&SOFY CONCEPT VISION S.R.L.
- CUI
- 43714313
- Nr. înmatriculare
- J18/196/2021
- EUID
- ROONRC.J18/196/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 februarie 2021
Sediu social
- Adresă
- Fabricii de Pâine, nr. 1, bl. A1, et. P, ap. 1, Loc. Țicleni, Oraș Țicleni, Gorj
- Localitate
- Loc. Țicleni, Oraș Țicleni, Gorj
- Cod poștal
- 215600
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.02.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BĂRBĂCIORU ADINA-RAMONA — administrator
- BĂRBĂCIORU LIVIU-COSTINEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Gorj; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 26.040 lei | -2.477 lei | 0 | 5.095 lei | 4.587 lei | 508 lei |
| 2023 | 28.507 lei | -9.252 lei | 1 | 9.181 lei | 6.195 lei | 2.986 lei |
| 2022 | 16.727 lei | 8.249 lei | 0 | 12.244 lei | 6 lei | 12.238 lei |
| 2021 | 7.428 lei | 3.789 lei | — | 3.989 lei | 0 lei | 3.989 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 26.040 lei
- Venituri totale
- 26.040 lei
- Cheltuieli totale
- 28.039 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.999 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.477 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.095 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.095 lei
- Datorii
- 4.587 lei
- Capitaluri
- 508 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 28.507 lei
- Venituri totale
- 28.507 lei
- Cheltuieli totale
- 37.759 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.252 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.252 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.181 lei
- Stocuri
- 335 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 8.846 lei
- Datorii
- 6.195 lei
- Capitaluri
- 2.986 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 16.727 lei
- Venituri totale
- 16.727 lei
- Cheltuieli totale
- 8.472 lei
- Profit brut
- 8.255 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.249 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 12.244 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 12.244 lei
- Datorii
- 6 lei
- Capitaluri
- 12.238 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.428 lei
- Venituri totale
- 7.428 lei
- Cheltuieli totale
- 3.639 lei
- Profit brut
- 3.789 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.789 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.989 lei
- Stocuri
- 3.862 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 127 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 3.989 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4540 · Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor (CAEN Rev.2)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5229 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.2)
- 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
- 9604 · Activități de întreținere corporală (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului