SEBASTA'S OUTLET SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Timișoara, înmatriculată la 5 septembrie 2012.
Identitate
- Denumire legală
- SEBASTA'S OUTLET SRL
- CUI
- 30626694
- Nr. înmatriculare
- J35/2154/2012
- EUID
- ROONRC.J35/2154/2012
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 septembrie 2012
Sediu social
- Adresă
- DÎMBOVIȚA, nr. 49, sc. B, et. 1, ap. 1, Municipiul Timișoara, Timiș
- Localitate
- Municipiul Timișoara, Timiș
- Cod poștal
- 300151
Contact
- Telefon
- 0726 566 664
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 31 martie 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 26 sept)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.09.2012
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CANURĂ SEBASTIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Timiș; ultimul an depus este 2019.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 43.914 lei | 13.267 lei | 1 | 17.963 lei | 10.681 lei | 7.282 lei |
| 2018 | 28.779 lei | -2.109 lei | 1 | 6.559 lei | 12.545 lei | -5.986 lei |
| 2017 | 30.035 lei | -2.486 lei | 1 | 26.969 lei | 33.184 lei | -6.215 lei |
| 2016 | 39.919 lei | 6.926 lei | 1 | 20.666 lei | 24.395 lei | -3.729 lei |
| 2015 | 35.875 lei | 8.026 lei | 1 | 23.630 lei | 34.285 lei | -10.655 lei |
| 2014 | 7.246 lei | -3.985 lei | 1 | 18.298 lei | 36.979 lei | -18.681 lei |
| 2013 | 14.081 lei | -10.182 lei | 1 | 17.276 lei | 31.972 lei | -14.696 lei |
| 2012 | 12.873 lei | -4.714 lei | 1 | 15.693 lei | 20.207 lei | -4.514 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 43.914 lei
- Venituri totale
- 43.914 lei
- Cheltuieli totale
- 29.331 lei
- Profit brut
- 14.583 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.267 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 17.963 lei
- Stocuri
- 3.253 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 14.710 lei
- Datorii
- 10.681 lei
- Capitaluri
- 7.282 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 28.779 lei
- Venituri totale
- 28.779 lei
- Cheltuieli totale
- 30.024 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.245 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.109 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.559 lei
- Stocuri
- 3.196 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.363 lei
- Datorii
- 12.545 lei
- Capitaluri
- -5.986 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 30.035 lei
- Venituri totale
- 30.035 lei
- Cheltuieli totale
- 31.620 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.585 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.486 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 26.969 lei
- Stocuri
- 24.651 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.318 lei
- Datorii
- 33.184 lei
- Capitaluri
- -6.215 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4777 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
- Înmatriculare la registrul comerțului