SEA MORSA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Constanța, înmatriculată la 26 iunie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- SEA MORSA S.R.L.
- CUI
- 37831874
- Nr. înmatriculare
- J2017002185134
- EUID
- ROONRC.J2017002185134
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 iunie 2017
Sediu social
- Adresă
- CALAFATULUI, nr. 64, et. 1, LOT 5/2/1, Municipiul Constanța, Constanța
- Localitate
- Municipiul Constanța, Constanța
- Cod poștal
- 900048
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.06.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- LĂCUSTĂ BOGDAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 21 din 27 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8122, județul Constanța, peste 26% dintre firmele clasei. Locul 21.131 din 26.023 în tot județul, și locul 9.592 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 54%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 42.600 lei | 13.386 lei | 1 | 15.086 lei | 500 lei | 14.586 lei |
| 2024 | 93.110 lei | 7.943 lei | 1 | 15.699 lei | 6.756 lei | 8.943 lei |
| 2023 | 159.984 lei | 10.283 lei | 2 | 50.445 lei | 42.288 lei | 8.157 lei |
| 2022 | — | -29 lei | — | 471 lei | 0 lei | 471 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 42.600 lei
- Venituri totale
- 51.720 lei
- Cheltuieli totale
- 37.830 lei
- Profit brut
- 13.890 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.386 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15.086 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 12 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.074 lei
- Datorii
- 500 lei
- Capitaluri
- 14.586 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 93.110 lei
- Venituri totale
- 93.115 lei
- Cheltuieli totale
- 84.353 lei
- Profit brut
- 8.762 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.943 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.663 lei
- Active circulante
- 9.036 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.036 lei
- Datorii
- 6.756 lei
- Capitaluri
- 8.943 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 159.984 lei
- Venituri totale
- 159.989 lei
- Cheltuieli totale
- 147.695 lei
- Profit brut
- 12.294 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.283 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.738 lei
- Active circulante
- 40.707 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14.711 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.996 lei
- Datorii
- 42.288 lei
- Capitaluri
- 8.157 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 29 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 29 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 29 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 471 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 471 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 471 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- o cumpărare directă, de la o autoritate contractantă (2023) · valoare însumată de cel mult 264 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- MUNICIPIUL CONSTANTAo atribuire · cel mult 264 mii lei
Ultima atribuire
- Cumpărare directă
Servicii de întreţinere şi curăţare adăposturi pentru stații de autobuz
264.000 lei · MUNICIPIUL CONSTANTA · CPV 90910000-9 Servicii de curatenie (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 10 ianuarie 2023 și 10 ianuarie 2023. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2017
- Înmatriculare la registrul comerțului