SDCA COMPROD SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Bistrița, înmatriculată la 27 ianuarie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- SDCA COMPROD SRL
- CUI
- 36954488
- Nr. înmatriculare
- J2017000038061
- EUID
- ROONRC.J2017000038061
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 ianuarie 2017
Sediu social
- Adresă
- CUZA VODĂ, nr. 14, Municipiul Bistrița, Bistrița-Năsăud
- Localitate
- Municipiul Bistrița, Bistrița-Năsăud
- Cod poștal
- 420134
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 19 mar)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.01.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- OLTEAN CIPRIAN-RĂZVAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Bistrița-Năsăud; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 21.795 lei | 17.755 lei | — | 410.312 lei | 21.344 lei | 388.968 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | 389.255 lei | 18.042 lei | 371.213 lei |
| 2022 | 44.873 lei | 35.814 lei | — | 413.637 lei | 42.424 lei | 371.213 lei |
| 2021 | 169.699 lei | 115.088 lei | — | 386.466 lei | 51.067 lei | 335.399 lei |
| 2020 | 167.711 lei | 79.098 lei | 0 | 283.577 lei | 63.266 lei | 220.311 lei |
| 2019 | 125.887 lei | 63.046 lei | 0 | 218.961 lei | 77.748 lei | 141.213 lei |
| 2018 | 90.536 lei | 44.160 lei | 0 | 79.735 lei | 1.568 lei | 78.167 lei |
| 2017 | 92.110 lei | 34.311 lei | — | 35.606 lei | 1.095 lei | 34.511 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 21.795 lei
- Venituri totale
- 21.795 lei
- Cheltuieli totale
- 738 lei
- Profit brut
- 21.057 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.755 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 410.312 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 343.796 lei
- Casa și conturi la bănci
- 66.516 lei
- Datorii
- 21.344 lei
- Capitaluri
- 388.968 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 389.255 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 322.001 lei
- Casa și conturi la bănci
- 67.254 lei
- Datorii
- 18.042 lei
- Capitaluri
- 371.213 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 44.873 lei
- Venituri totale
- 44.873 lei
- Cheltuieli totale
- 7.713 lei
- Profit brut
- 37.160 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 35.814 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 413.637 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 322.002 lei
- Casa și conturi la bănci
- 91.635 lei
- Datorii
- 42.424 lei
- Capitaluri
- 371.213 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 169.699 lei
- Venituri totale
- 169.699 lei
- Cheltuieli totale
- 48.238 lei
- Profit brut
- 121.461 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 115.088 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 386.466 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 282.488 lei
- Casa și conturi la bănci
- 103.978 lei
- Datorii
- 51.067 lei
- Capitaluri
- 335.399 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 167.711 lei
- Venituri totale
- 167.711 lei
- Cheltuieli totale
- 84.237 lei
- Profit brut
- 83.474 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 79.098 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.360 lei
- Active circulante
- 281.217 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 253.113 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.104 lei
- Datorii
- 63.266 lei
- Capitaluri
- 220.311 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 125.887 lei
- Venituri totale
- 275.887 lei
- Cheltuieli totale
- 204.565 lei
- Profit brut
- 71.322 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 63.046 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.540 lei
- Active circulante
- 215.421 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 188.241 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.180 lei
- Datorii
- 77.748 lei
- Capitaluri
- 141.213 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 90.536 lei
- Venituri totale
- 91.007 lei
- Cheltuieli totale
- 44.117 lei
- Profit brut
- 46.890 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 44.160 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 79.735 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 74.257 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.478 lei
- Datorii
- 1.568 lei
- Capitaluri
- 78.167 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 92.110 lei
- Venituri totale
- 92.110 lei
- Cheltuieli totale
- 55.036 lei
- Profit brut
- 37.074 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 34.311 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 504 lei
- Active circulante
- 35.102 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 15.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.102 lei
- Datorii
- 1.095 lei
- Capitaluri
- 34.511 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 6499 · Alte intermedieri financiare n.c.a., exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii (CAEN Rev.3)
- 6612 · Activități de intermediere a tranzacțiilor financiare (CAEN Rev.3)
- 6619 · Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii (CAEN Rev.3)
- 6621 · Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor (CAEN Rev.3)
- 6622 · Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului