SDA NETCOMPANY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 5 ianuarie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- SDA NETCOMPANY S.R.L.
- CUI
- 47403190
- Nr. înmatriculare
- J2023000123401
- EUID
- ROONRC.J2023000123401
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 ianuarie 2023
Sediu social
- Adresă
- ING. ZABLOVSCHI, nr. 10, BIROUL 1, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 11313
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.01.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MAZAHREH SANDRA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 629 din 799 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6220, municipiul București, peste 21% dintre firmele clasei. Locul 97.313 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 55%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 83.563 lei | -15.556 lei | 1 | 38.378 lei | 45.488 lei | -7.110 lei |
| 2024 | 184.224 lei | -10.000 lei | 1 | 42.742 lei | 34.597 lei | 8.145 lei |
| 2023 | 221.598 lei | 17.946 lei | 1 | 32.926 lei | 14.780 lei | 18.146 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 83.563 lei
- Venituri totale
- 83.714 lei
- Cheltuieli totale
- 98.518 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.804 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 15.556 lei
- Active imobilizate
- 4.193 lei
- Active circulante
- 34.185 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 32.861 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.324 lei
- Datorii
- 45.488 lei
- Capitaluri
- -7.110 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 184.224 lei
- Venituri totale
- 184.239 lei
- Cheltuieli totale
- 192.673 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.434 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.000 lei
- Active imobilizate
- 6.677 lei
- Active circulante
- 36.065 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 36.232 lei
- Casa și conturi la bănci
- -167 lei
- Datorii
- 34.597 lei
- Capitaluri
- 8.145 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 221.598 lei
- Venituri totale
- 221.876 lei
- Cheltuieli totale
- 201.758 lei
- Profit brut
- 20.118 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.946 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.162 lei
- Active circulante
- 23.764 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 30.750 lei
- Casa și conturi la bănci
- -6.986 lei
- Datorii
- 14.780 lei
- Capitaluri
- 18.146 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului