SC TRANSALPINA REFORMERS SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Sebeș, înmatriculată la 15 mai 2012.
Identitate
- Denumire legală
- SC TRANSALPINA REFORMERS SRL
- CUI
- 30197061
- Nr. înmatriculare
- J2012000353011
- EUID
- ROONRC.J2012000353011
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 mai 2012
Sediu social
- Adresă
- Traian, nr. 1A, Municipiul Sebeș, Alba
- Localitate
- Municipiul Sebeș, Alba
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iun)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.05.2012
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CORNEA TRAIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 44 din 46 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5590, județul Alba, peste 7% dintre firmele clasei. Locul 10.233 din 10.678 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 1%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 500 lei | -87.551 lei | — | 895 lei | 835 lei | 60 lei |
| 2024 | 504 lei | 419 lei | — | 113.578 lei | 25.967 lei | 87.611 lei |
| 2023 | 504 lei | 241 lei | — | 114.127 lei | 26.935 lei | 87.192 lei |
| 2022 | 504 lei | 489 lei | — | 113.371 lei | 26.420 lei | 86.951 lei |
| 2021 | 504 lei | 489 lei | — | 112.771 lei | 26.309 lei | 86.462 lei |
| 2020 | 504 lei | 488 lei | — | 112.171 lei | 26.198 lei | 85.973 lei |
| 2019 | 504 lei | 488 lei | — | 111.571 lei | 26.086 lei | 85.485 lei |
| 2018 | 504 lei | 488 lei | — | 110.971 lei | 25.974 lei | 84.997 lei |
| 2017 | 504 lei | 488 lei | — | 110.371 lei | 25.862 lei | 84.509 lei |
| 2016 | 500 lei | 484 lei | — | 109.771 lei | 25.750 lei | 84.021 lei |
| 2015 | 484 lei | 720 lei | — | 109.171 lei | 25.634 lei | 83.537 lei |
| 2014 | 242 lei | -1.943 lei | — | 112.641 lei | 29.824 lei | 82.817 lei |
| 2013 | 116.497 lei | 94.911 lei | 1 | 119.630 lei | 34.871 lei | 84.759 lei |
| 2012 | 0 lei | -10.352 lei | 1 | 5.355 lei | 15.507 lei | -10.152 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 500 lei
- Venituri totale
- 21.322 lei
- Cheltuieli totale
- 108.873 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 87.551 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 87.551 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 895 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 895 lei
- Datorii
- 835 lei
- Capitaluri
- 60 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 504 lei
- Venituri totale
- 504 lei
- Cheltuieli totale
- 10 lei
- Profit brut
- 494 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 419 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 108.871 lei
- Active circulante
- 4.707 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.707 lei
- Datorii
- 25.967 lei
- Capitaluri
- 87.611 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 504 lei
- Venituri totale
- 7.004 lei
- Cheltuieli totale
- 5.720 lei
- Profit brut
- 1.284 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 241 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 108.871 lei
- Active circulante
- 5.256 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.256 lei
- Datorii
- 26.935 lei
- Capitaluri
- 87.192 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 14 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4299 · Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 4342 · Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri (CAEN Rev.3)
- 4350 · Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil (CAEN Rev.3)
- 4391 · Activități de zidărie (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 5510 · Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN Rev.3)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
Sunt afișate cele mai recente 14 din 17 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.