SC JASNICOLE ANGEL SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Constanța, înmatriculată la 13 iunie 2012.
Identitate
- Denumire legală
- SC JASNICOLE ANGEL SRL
- CUI
- 30313255
- Nr. înmatriculare
- J2012001264136
- EUID
- ROONRC.J2012001264136
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 iunie 2012
Sediu social
- Adresă
- MIRCEA CEL BĂTRÂN, nr. 53, bl. MV2, sc. A, et. 2, ap. 11, Municipiul Constanța, Constanța
- Localitate
- Municipiul Constanța, Constanța
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 11 oct)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.06.2012
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- OREZEANU-LICU LUMINIȚA-DAIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Constanța.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 5.945 lei | — | 2.131 lei | 1.805 lei | 326 lei |
| 2024 | — | 0 lei | — | 207 lei | 5.826 lei | -5.619 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | 207 lei | 5.826 lei | -5.619 lei |
| 2022 | — | -653 lei | — | 207 lei | 5.826 lei | -5.619 lei |
| 2021 | — | -700 lei | — | 350 lei | 5.316 lei | -4.966 lei |
| 2020 | — | -1.000 lei | — | 350 lei | 4.616 lei | -4.266 lei |
| 2019 | — | -1.000 lei | — | 200 lei | 3.466 lei | -3.266 lei |
| 2018 | — | -612 lei | — | 550 lei | 2.816 lei | -2.266 lei |
| 2017 | — | -950 lei | — | 200 lei | 1.854 lei | -1.654 lei |
| 2016 | — | -808 lei | — | 200 lei | 904 lei | -704 lei |
| 2013 | 0 lei | 0 lei | — | 954 lei | 850 lei | 104 lei |
| 2012 | 0 lei | -96 lei | 0 | 954 lei | 850 lei | 104 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 6.900 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 6.900 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.945 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.131 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.131 lei
- Datorii
- 1.805 lei
- Capitaluri
- 326 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 207 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 207 lei
- Datorii
- 5.826 lei
- Capitaluri
- -5.619 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 207 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 207 lei
- Datorii
- 5.826 lei
- Capitaluri
- -5.619 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 653 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 653 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 653 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 207 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 207 lei
- Datorii
- 5.826 lei
- Capitaluri
- -5.619 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 700 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 700 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 700 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 350 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 350 lei
- Datorii
- 5.316 lei
- Capitaluri
- -4.966 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.000 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.000 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.000 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 350 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 350 lei
- Datorii
- 4.616 lei
- Capitaluri
- -4.266 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.000 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.000 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.000 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 200 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 3.466 lei
- Capitaluri
- -3.266 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 400 lei
- Cheltuieli totale
- 1.000 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 600 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 612 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 550 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 550 lei
- Datorii
- 2.816 lei
- Capitaluri
- -2.266 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 950 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 950 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 950 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 200 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 1.854 lei
- Capitaluri
- -1.654 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 808 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 808 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 808 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 200 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 904 lei
- Capitaluri
- -704 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 708 lei
- Active circulante
- 246 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 246 lei
- Datorii
- 850 lei
- Capitaluri
- 104 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 96 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 96 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 96 lei
- Active imobilizate
- 708 lei
- Active circulante
- 246 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 246 lei
- Datorii
- 850 lei
- Capitaluri
- 104 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 0111 · Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase (CAEN Rev.3)
- 0113 · Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor (CAEN Rev.3)
- 0125 · Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor (CAEN Rev.3)
- 0150 · Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor) (CAEN Rev.3)
- 0161 · Activități auxiliare pentru producția vegetală (CAEN Rev.3)
- 0163 · Activități după recoltare și pregătirea semințelor (CAEN Rev.3)
- 0210 · Silvicultură și alte activități forestiere (CAEN Rev.3)
- 0230 · Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană (CAEN Rev.3)
- 3512 · Producția de energie electrică din resurse regenerabile (CAEN Rev.3)
- 3513 · Transportul energiei electrice (CAEN Rev.3)
- 3514 · Distribuția energiei electrice (CAEN Rev.3)
- 3515 · Comercializarea energiei electrice (CAEN Rev.3)
- 3516 · Depozitarea energiei electrice (CAEN Rev.3)
- 3540 · Activități ale agenților și brokerilor din domeniul energiei electrice și a gazelor naturale (CAEN Rev.3)
- 4611 · Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate (CAEN Rev.3)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.3)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.3)
- 4661 · Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor (CAEN Rev.3)
- 4685 · Comerț cu ridicata al produselor chimice (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 8532 · Învățământ secundar, tehnic sau profesional (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Reactivată fiscal de ANAF
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Înregistrări mai vechi (1)
2012
- Înmatriculare la registrul comerțului