SAVANUTRIHEALTH S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Ostratu, Comuna Corbeanca, înmatriculată la 19 februarie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- SAVANUTRIHEALTH S.R.L.
- CUI
- 42289444
- Nr. înmatriculare
- J2020000838232
- EUID
- ROONRC.J2020000838232
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 februarie 2020
Sediu social
- Adresă
- TRANDAFIRILOR, nr. 12, et. 1, camera E04, Sat Ostratu, Comuna Corbeanca, Ilfov
- Localitate
- Sat Ostratu, Comuna Corbeanca, Ilfov
- Cod poștal
- 77066
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.02.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SAVA CODRUŢA-SANDA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 126 din 406 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8622, județul Ilfov, peste 69% dintre firmele clasei. Locul 13.814 din 40.375 în tot județul, și locul 8.349 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 45%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 478.030 lei | -122.273 lei | 2 | 243.853 lei | 1.679.875 lei | -1.431.398 lei |
| 2024 | 329.036 lei | -201.400 lei | 2 | 320.191 lei | 1.636.312 lei | -1.309.125 lei |
| 2023 | 217.142 lei | -307.456 lei | 2 | 393.490 lei | 1.517.161 lei | -1.107.725 lei |
| 2022 | 168.962 lei | -405.891 lei | 2 | 461.436 lei | 1.265.262 lei | -800.269 lei |
| 2021 | 110.467 lei | -383.058 lei | 1 | 541.213 lei | 938.275 lei | -394.377 lei |
| 2020 | 34.598 lei | -11.519 lei | — | 72.158 lei | 83.751 lei | -11.319 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 478.030 lei
- Venituri totale
- 478.143 lei
- Cheltuieli totale
- 600.416 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 122.273 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 122.273 lei
- Active imobilizate
- 235.106 lei
- Active circulante
- 8.747 lei
- Stocuri
- 4.428 lei
- Creanțe
- 3.419 lei
- Casa și conturi la bănci
- 900 lei
- Datorii
- 1.679.875 lei
- Capitaluri
- -1.431.398 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 329.036 lei
- Venituri totale
- 331.635 lei
- Cheltuieli totale
- 533.035 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 201.400 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 201.400 lei
- Active imobilizate
- 300.441 lei
- Active circulante
- 19.750 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.619 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.131 lei
- Datorii
- 1.636.312 lei
- Capitaluri
- -1.309.125 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 217.142 lei
- Venituri totale
- 230.322 lei
- Cheltuieli totale
- 535.475 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 305.153 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 307.456 lei
- Active imobilizate
- 361.990 lei
- Active circulante
- 31.500 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 28.662 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.838 lei
- Datorii
- 1.517.161 lei
- Capitaluri
- -1.107.725 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului