SAV METAL STAR DESIGN SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Câmpulung, înmatriculată la 5 ianuarie 2011.
Identitate
- Denumire legală
- SAV METAL STAR DESIGN SRL
- CUI
- 27872915
- Nr. înmatriculare
- J03/7/2011
- EUID
- ROONRC.J03/7/2011
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 ianuarie 2011
Sediu social
- Adresă
- Str. GEORGE TOPÂRCEANU, nr. 6, bl. C6, sc. F, et. 4, ap. 18, SUFRAGERIE, Municipiul Câmpulung, Argeș
- Localitate
- Municipiul Câmpulung, Argeș
- Cod poștal
- 115100
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 20 nov)
- Inactiv fiscal
- da (din 9 mai)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.01.2011
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ŞUICĂ VASILICA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Argeș; ultimul an depus este 2016.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 4.583 lei | -18.938 lei | 1 | 68.988 lei | 93.657 lei | -24.669 lei |
| 2015 | — | -12.973 lei | 1 | 81.906 lei | 87.637 lei | -5.731 lei |
| 2014 | 4.700 lei | -11.794 lei | 1 | 96.438 lei | 89.196 lei | 7.242 lei |
| 2013 | 126.754 lei | 8.631 lei | 1 | 106.401 lei | 87.365 lei | 19.036 lei |
| 2012 | 99.194 lei | 1.941 lei | 3 | 55.175 lei | 44.770 lei | 10.405 lei |
| 2011 | 111.773 lei | 8.264 lei | 5 | 51.243 lei | 42.779 lei | 8.464 lei |
Toți indicatorii
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.583 lei
- Venituri totale
- 4.583 lei
- Cheltuieli totale
- 23.384 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 18.801 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 18.938 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 68.988 lei
- Stocuri
- 61.765 lei
- Creanțe
- 7.135 lei
- Casa și conturi la bănci
- 88 lei
- Datorii
- 93.657 lei
- Capitaluri
- -24.669 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 12.973 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.973 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.973 lei
- Active imobilizate
- 6.358 lei
- Active circulante
- 75.548 lei
- Stocuri
- 59.453 lei
- Creanțe
- 7.975 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.120 lei
- Datorii
- 87.637 lei
- Capitaluri
- -5.731 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.700 lei
- Venituri totale
- 4.700 lei
- Cheltuieli totale
- 16.353 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.653 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 11.794 lei
- Active imobilizate
- 6.358 lei
- Active circulante
- 90.080 lei
- Stocuri
- 56.114 lei
- Creanțe
- 8.223 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.743 lei
- Datorii
- 89.196 lei
- Capitaluri
- 7.242 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 126.754 lei
- Venituri totale
- 126.754 lei
- Cheltuieli totale
- 114.266 lei
- Profit brut
- 12.488 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.631 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.358 lei
- Active circulante
- 100.043 lei
- Stocuri
- 31.029 lei
- Creanțe
- 8.134 lei
- Casa și conturi la bănci
- 60.880 lei
- Datorii
- 87.365 lei
- Capitaluri
- 19.036 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 99.194 lei
- Venituri totale
- 99.194 lei
- Cheltuieli totale
- 96.876 lei
- Profit brut
- 2.318 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.941 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.590 lei
- Active circulante
- 51.585 lei
- Stocuri
- 28.148 lei
- Creanțe
- 4.404 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.033 lei
- Datorii
- 44.770 lei
- Capitaluri
- 10.405 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 111.773 lei
- Venituri totale
- 111.773 lei
- Cheltuieli totale
- 101.942 lei
- Profit brut
- 9.831 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.264 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.470 lei
- Active circulante
- 46.773 lei
- Stocuri
- 20.733 lei
- Creanțe
- 7.743 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.297 lei
- Datorii
- 42.779 lei
- Capitaluri
- 8.464 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
Activități autorizate (CAEN)
Nicio activitate autorizată în instantaneul curent.
Istoric
- Stare
- funcțiune (8 iul → prezent)
- sediu expirat (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: sediu expirat
2019
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului