SAUBER ABSOLUT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Brașov, înmatriculată la 8 august 2018.
Identitate
- Denumire legală
- SAUBER ABSOLUT S.R.L.
- CUI
- 39730388
- Nr. înmatriculare
- J8/1814/2018
- EUID
- ROONRC.J8/1814/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 august 2018
Sediu social
- Adresă
- DEALUL SPIRII, nr. 9C, Municipiul Brașov, Brașov
- Localitate
- Municipiul Brașov, Brașov
- Cod poștal
- 500118
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.08.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DRAGNE GHEORGHE-RADU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Brașov; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 302.085 lei | 137.633 lei | 0 | 316.821 lei | 93.794 lei | 223.027 lei |
| 2023 | 417.455 lei | 240.878 lei | 0 | 307.345 lei | 66.227 lei | 241.118 lei |
| 2022 | 5.000 lei | -6.846 lei | 0 | 44.671 lei | 70 lei | 44.601 lei |
| 2021 | 5.000 lei | 530 lei | 0 | 53.129 lei | 1.682 lei | 51.447 lei |
| 2020 | 10.000 lei | 5.696 lei | 0 | 52.449 lei | 1.532 lei | 50.917 lei |
| 2019 | 34.950 lei | 28.684 lei | — | 46.453 lei | 1.232 lei | 45.221 lei |
| 2018 | 30.674 lei | 16.337 lei | — | 23.190 lei | 6.653 lei | 16.537 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 302.085 lei
- Venituri totale
- 303.011 lei
- Cheltuieli totale
- 125.087 lei
- Profit brut
- 177.924 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 137.633 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 316.821 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 169.887 lei
- Casa și conturi la bănci
- 146.934 lei
- Datorii
- 93.794 lei
- Capitaluri
- 223.027 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 417.455 lei
- Venituri totale
- 417.456 lei
- Cheltuieli totale
- 118.790 lei
- Profit brut
- 298.666 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 240.878 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 307.345 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 255.085 lei
- Casa și conturi la bănci
- 52.260 lei
- Datorii
- 66.227 lei
- Capitaluri
- 241.118 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.000 lei
- Venituri totale
- 5.000 lei
- Cheltuieli totale
- 11.696 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.696 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.846 lei
- Active imobilizate
- 1.643 lei
- Active circulante
- 43.028 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 43.028 lei
- Datorii
- 70 lei
- Capitaluri
- 44.601 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.000 lei
- Venituri totale
- 5.000 lei
- Cheltuieli totale
- 4.320 lei
- Profit brut
- 680 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 530 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.963 lei
- Active circulante
- 49.166 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 49.166 lei
- Datorii
- 1.682 lei
- Capitaluri
- 51.447 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.000 lei
- Venituri totale
- 10.000 lei
- Cheltuieli totale
- 4.004 lei
- Profit brut
- 5.996 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.696 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.283 lei
- Active circulante
- 46.166 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 46.166 lei
- Datorii
- 1.532 lei
- Capitaluri
- 50.917 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 34.950 lei
- Venituri totale
- 34.950 lei
- Cheltuieli totale
- 5.217 lei
- Profit brut
- 29.733 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.684 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.603 lei
- Active circulante
- 37.850 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 37.850 lei
- Datorii
- 1.232 lei
- Capitaluri
- 45.221 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 30.674 lei
- Venituri totale
- 30.674 lei
- Cheltuieli totale
- 13.417 lei
- Profit brut
- 17.257 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.337 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.923 lei
- Active circulante
- 12.267 lei
- Stocuri
- 5.000 lei
- Creanțe
- 1.785 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.482 lei
- Datorii
- 6.653 lei
- Capitaluri
- 16.537 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului