SATUL MARINARILOR S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 3 iulie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- SATUL MARINARILOR S.R.L.
- CUI
- 41346517
- Nr. înmatriculare
- J40/8724/2019
- EUID
- ROONRC.J40/8724/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 iulie 2019
Sediu social
- Adresă
- ECONOMU CEZARESCU, nr. 61A, CORP A, PARTER, SPATIUL COMERCIAL NR. 2, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
- Cod poștal
- 60754
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.07.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- FLOREA BOGDAN-LIVIU — administrator
- LASCU MIREL SORIN — administrator
- MITROI RAREŞ ALIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 297 din 327 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5520, municipiul București, peste 9% dintre firmele clasei. Locul 121.904 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 36%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.800 lei | 2.900 lei | — | 708.777 lei | 688.427 lei | 20.350 lei |
| 2024 | 12.101 lei | 7.915 lei | — | 658.343 lei | 640.893 lei | 17.450 lei |
| 2023 | — | -1.752 lei | — | 370.390 lei | 360.855 lei | 9.535 lei |
| 2021 | 14.600 lei | 6.219 lei | 1 | 279.644 lei | 251.695 lei | 27.949 lei |
| 2019 | 31.500 lei | 28.112 lei | — | 128.057 lei | 99.645 lei | 28.412 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.800 lei
- Venituri totale
- 7.800 lei
- Cheltuieli totale
- 4.444 lei
- Profit brut
- 3.356 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.900 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 607.072 lei
- Active circulante
- 101.705 lei
- Stocuri
- 34.938 lei
- Creanțe
- 59.350 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.417 lei
- Datorii
- 688.427 lei
- Capitaluri
- 20.350 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 12.101 lei
- Venituri totale
- 12.101 lei
- Cheltuieli totale
- 2.714 lei
- Profit brut
- 9.387 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.915 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 575.525 lei
- Active circulante
- 82.818 lei
- Stocuri
- 27.973 lei
- Creanțe
- 73.851 lei
- Casa și conturi la bănci
- -19.006 lei
- Datorii
- 640.893 lei
- Capitaluri
- 17.450 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.752 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.752 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.752 lei
- Active imobilizate
- 252.336 lei
- Active circulante
- 118.054 lei
- Stocuri
- 115.000 lei
- Creanțe
- 14.121 lei
- Casa și conturi la bănci
- -11.067 lei
- Datorii
- 360.855 lei
- Capitaluri
- 9.535 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 14.600 lei
- Venituri totale
- 14.600 lei
- Cheltuieli totale
- 7.983 lei
- Profit brut
- 6.617 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.219 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 108.028 lei
- Active circulante
- 171.616 lei
- Stocuri
- 123.248 lei
- Creanțe
- 46.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.368 lei
- Datorii
- 251.695 lei
- Capitaluri
- 27.949 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 31.500 lei
- Venituri totale
- 31.500 lei
- Cheltuieli totale
- 2.443 lei
- Profit brut
- 29.057 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.112 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 96.370 lei
- Active circulante
- 31.687 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 31.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 187 lei
- Datorii
- 99.645 lei
- Capitaluri
- 28.412 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 7721 · Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv (CAEN Rev.2)
- 7990 · Alte servicii de rezervare și asistență turistică (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului