SASU CONSTRUCTII SI AMENAJARI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Iași, înmatriculată la 27 septembrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- SASU CONSTRUCTII SI AMENAJARI S.R.L.
- CUI
- 44967063
- Nr. înmatriculare
- J22/3261/2021
- EUID
- ROONRC.J22/3261/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 septembrie 2021
Sediu social
- Adresă
- VITEJILOR, nr. 17, bl. A4, et. parter, ap. 3, Municipiul Iași, Iași
- Localitate
- Municipiul Iași, Iași
- Cod poștal
- 700407
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 30 apr)
- Inactiv fiscal
- da (din 20 aug)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.09.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SASU FLORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Iași; ultimul an depus este 2022.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 370.007 lei | 78.168 lei | 10 | 303.041 lei | 54.823 lei | 248.218 lei |
| 2021 | 299.000 lei | 169.850 lei | 13 | 245.566 lei | 75.516 lei | 170.050 lei |
Toți indicatorii
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 370.007 lei
- Venituri totale
- 370.007 lei
- Cheltuieli totale
- 288.139 lei
- Profit brut
- 81.868 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 78.168 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 303.041 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.651 lei
- Casa și conturi la bănci
- 300.390 lei
- Datorii
- 54.823 lei
- Capitaluri
- 248.218 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 299.000 lei
- Venituri totale
- 299.000 lei
- Cheltuieli totale
- 126.160 lei
- Profit brut
- 172.840 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 169.850 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 245.566 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 245.566 lei
- Datorii
- 75.516 lei
- Capitaluri
- 170.050 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 13
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului