SASHA CIOBANU S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Armeniș, Comuna Armeniș, înmatriculată la 4 august 2016.
Identitate
- Denumire legală
- SASHA CIOBANU S.R.L.
- CUI
- 36394488
- Nr. înmatriculare
- J11/444/2016
- EUID
- ROONRC.J11/444/2016
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 august 2016
Sediu social
- Adresă
- ARMENIȘ, nr. 42, Sat Armeniș, Comuna Armeniș, Caraș-Severin
- Localitate
- Sat Armeniș, Comuna Armeniș, Caraș-Severin
- Cod poștal
- 327005
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.08.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CIOBANU ALEXANDRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 28 din 46 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8623, județul Caraș-Severin, peste 41% dintre firmele clasei. Locul 2.932 din 5.022 în tot județul, și locul 1.375 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 30%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 155.257 lei | -63.474 lei | 2 | 65.259 lei | 117.862 lei | -52.603 lei |
| 2024 | 223.003 lei | 76.797 lei | 2 | 60.566 lei | 49.695 lei | 10.871 lei |
| 2023 | 155.995 lei | 3.374 lei | 2 | 61.963 lei | 58.389 lei | 3.574 lei |
| 2022 | 108.335 lei | -72.083 lei | 1 | 90.504 lei | 74.684 lei | 15.820 lei |
| 2021 | 168.005 lei | 34.442 lei | 1 | 210.400 lei | 107.062 lei | 103.338 lei |
| 2020 | 142.110 lei | 45.909 lei | 1 | 190.003 lei | 121.107 lei | 68.896 lei |
| 2019 | 145.668 lei | 79.302 lei | 1 | 146.698 lei | 123.710 lei | 22.988 lei |
| 2018 | 64.271 lei | 28.169 lei | 1 | 10.627 lei | 44.941 lei | -34.314 lei |
| 2017 | 32.921 lei | -14.561 lei | — | 6.206 lei | 68.689 lei | -62.483 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 155.257 lei
- Venituri totale
- 155.258 lei
- Cheltuieli totale
- 214.074 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 58.816 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 63.474 lei
- Active imobilizate
- 10.536 lei
- Active circulante
- 54.723 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 54.723 lei
- Datorii
- 117.862 lei
- Capitaluri
- -52.603 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 223.003 lei
- Venituri totale
- 223.003 lei
- Cheltuieli totale
- 140.690 lei
- Profit brut
- 82.313 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 76.797 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 60.566 lei
- Stocuri
- 17.494 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 43.072 lei
- Datorii
- 49.695 lei
- Capitaluri
- 10.871 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 155.995 lei
- Venituri totale
- 155.995 lei
- Cheltuieli totale
- 151.092 lei
- Profit brut
- 4.903 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.374 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 61.963 lei
- Stocuri
- 3.839 lei
- Creanțe
- 6.331 lei
- Casa și conturi la bănci
- 51.793 lei
- Datorii
- 58.389 lei
- Capitaluri
- 3.574 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 108.335 lei
- Venituri totale
- 108.335 lei
- Cheltuieli totale
- 179.335 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 71.000 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 72.083 lei
- Active imobilizate
- 626 lei
- Active circulante
- 89.878 lei
- Stocuri
- 1.319 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 88.559 lei
- Datorii
- 74.684 lei
- Capitaluri
- 15.820 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 168.005 lei
- Venituri totale
- 168.005 lei
- Cheltuieli totale
- 131.883 lei
- Profit brut
- 36.122 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 34.442 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.128 lei
- Active circulante
- 208.272 lei
- Stocuri
- 8.317 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 199.955 lei
- Datorii
- 107.062 lei
- Capitaluri
- 103.338 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 142.110 lei
- Venituri totale
- 142.110 lei
- Cheltuieli totale
- 94.802 lei
- Profit brut
- 47.308 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 45.909 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.630 lei
- Active circulante
- 186.373 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 186.373 lei
- Datorii
- 121.107 lei
- Capitaluri
- 68.896 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 145.668 lei
- Venituri totale
- 145.668 lei
- Cheltuieli totale
- 64.908 lei
- Profit brut
- 80.760 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 79.302 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 146.698 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 146.698 lei
- Datorii
- 123.710 lei
- Capitaluri
- 22.988 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 64.271 lei
- Venituri totale
- 64.271 lei
- Cheltuieli totale
- 35.459 lei
- Profit brut
- 28.812 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.169 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.627 lei
- Stocuri
- 4.663 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.964 lei
- Datorii
- 44.941 lei
- Capitaluri
- -34.314 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 32.921 lei
- Venituri totale
- 32.921 lei
- Cheltuieli totale
- 47.153 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.232 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.561 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.206 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 6.206 lei
- Datorii
- 68.689 lei
- Capitaluri
- -62.483 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 8623 · Activități de asistență stomatologică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Înmatriculare la registrul comerțului