SAȘA LUC MAN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Năvodari, Oraș Năvodari, înmatriculată la 20 septembrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- SAȘA LUC MAN S.R.L.
- CUI
- 48807278
- Nr. înmatriculare
- J13/3149/2023
- EUID
- ROONRC.J13/3149/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 septembrie 2023
Sediu social
- Adresă
- CORBULUI, nr. 37A, Loc. Năvodari, Oraș Năvodari, Constanța
- Localitate
- Loc. Năvodari, Oraș Năvodari, Constanța
- Cod poștal
- 905700
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.09.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- MARCHEL ALEXANDRU — administrator
- MARCHEL MANUEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.042 din 1.190 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Constanța, peste 13% dintre firmele clasei. Locul 19.611 din 26.023 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 8%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 67.000 lei | 32.828 lei | — | 68.609 lei | 8.497 lei | 60.112 lei |
| 2024 | 72.852 lei | 24.768 lei | — | 32.486 lei | 5.202 lei | 27.284 lei |
| 2023 | 15.050 lei | 2.316 lei | — | 10.801 lei | 8.285 lei | 2.516 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 67.000 lei
- Venituri totale
- 67.000 lei
- Cheltuieli totale
- 27.919 lei
- Profit brut
- 39.081 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 32.828 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 68.609 lei
- Stocuri
- 680 lei
- Creanțe
- 53.464 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.465 lei
- Datorii
- 8.497 lei
- Capitaluri
- 60.112 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 72.852 lei
- Venituri totale
- 72.852 lei
- Cheltuieli totale
- 43.374 lei
- Profit brut
- 29.478 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.768 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 32.486 lei
- Stocuri
- 680 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 31.806 lei
- Datorii
- 5.202 lei
- Capitaluri
- 27.284 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 15.050 lei
- Venituri totale
- 15.050 lei
- Cheltuieli totale
- 12.242 lei
- Profit brut
- 2.808 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.316 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.801 lei
- Stocuri
- 6.366 lei
- Creanțe
- 450 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.985 lei
- Datorii
- 8.285 lei
- Capitaluri
- 2.516 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.2)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
- 7712 · Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului