Sari la conținut
Sâmbătă, 5 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 32 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

ȘĂRĂMĂT OVIDIU S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Negoești, Oraș Baia de Aramă, înmatriculată la 6 decembrie 2018.

Identitate

Denumire legală
ȘĂRĂMĂT OVIDIU S.R.L.
CUI
40269599
Nr. înmatriculare
J2018000706255
EUID
ROONRC.J2018000706255
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
6 decembrie 2018

Sediu social

Adresă
NEGOEȘTI, nr. 6, Sat Negoești, Oraș Baia de Aramă, Mehedinți
Cod poștal
225105

Contact

Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 13 ianuarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu (până la 13 ian)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
da
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 06.12.2018
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • ŞĂRĂMĂT OVIDIU-DANIEL — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
367 mii lei02019: fără date2022: 308 mii lei2024: 367 mii lei201920222024
Rezultat net
4 mii lei0-31 mii lei2019: -14 mii lei2022: 4 mii lei2024: -31 mii lei201920222024

Poziție în sector

Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Mehedinți; ultimul an depus este 2024.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2024367.414 lei-31.272 lei4340.553 lei276.316 lei64.237 lei
2022308.458 lei4.135 lei4383.488 lei247.764 lei135.724 lei
2019-13.742 lei0116.208 lei129.790 lei-13.582 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
367.414 lei
Venituri totale
409.162 lei
Cheltuieli totale
439.811 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
30.649 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
31.272 lei
Active imobilizate
133.575 lei
Active circulante
206.978 lei
Stocuri
43.734 lei
Creanțe
126.309 lei
Casa și conturi la bănci
36.935 lei
Datorii
276.316 lei
Capitaluri
64.237 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
4

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
308.458 lei
Venituri totale
320.524 lei
Cheltuieli totale
313.184 lei
Profit brut
7.340 lei
Pierdere brută
Profit net
4.135 lei
Pierdere netă
Active imobilizate
133.575 lei
Active circulante
249.913 lei
Stocuri
50.806 lei
Creanțe
850 lei
Casa și conturi la bănci
198.257 lei
Datorii
247.764 lei
Capitaluri
135.724 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
4

2019 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
Venituri totale
Cheltuieli totale
13.742 lei
Profit brut
Pierdere brută
13.742 lei
Profit net
Pierdere netă
13.742 lei
Active imobilizate
114.724 lei
Active circulante
1.484 lei
Stocuri
Creanțe
Casa și conturi la bănci
1.484 lei
Datorii
129.790 lei
Capitaluri
-13.582 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
0

Activități autorizate (CAEN)

  • 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
  • 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
  • 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
  • 4677 · Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor (CAEN Rev.2)
  • 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine (CAEN Rev.2)
  • 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
  • 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2026

    • Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Înregistrare în scopuri de TVA
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  6. 2018

    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑