SANWAY CONSULT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Șomcuta Mare, înmatriculată la 25 septembrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- SANWAY CONSULT S.R.L.
- CUI
- 39915645
- Nr. înmatriculare
- J24/1453/2018
- EUID
- ROONRC.J24/1453/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 septembrie 2018
Sediu social
- Adresă
- Ciocârliei, nr. 6, Oraș Șomcuta Mare, Maramureș
- Localitate
- Oraș Șomcuta Mare, Maramureș
- Cod poștal
- 437335
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 1 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 25.09.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CIOARA VLAD-RADU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Maramureș.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -65 lei | — | 552 lei | 7.510 lei | -6.958 lei |
| 2024 | — | -50 lei | — | 617 lei | 7.510 lei | -6.893 lei |
| 2023 | — | -336 lei | — | 667 lei | 7.510 lei | -6.843 lei |
| 2022 | — | -312 lei | — | 203 lei | 6.710 lei | -6.507 lei |
| 2021 | — | -240 lei | — | 143 lei | 6.338 lei | -6.195 lei |
| 2020 | — | -150 lei | 0 | 98 lei | 6.053 lei | -5.955 lei |
| 2019 | 12.060 lei | -16.010 lei | 1 | 176 lei | 5.981 lei | -5.805 lei |
| 2018 | 18.090 lei | 10.005 lei | 1 | 22.761 lei | 12.556 lei | 10.205 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 65 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 65 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 65 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 552 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 259 lei
- Casa și conturi la bănci
- 293 lei
- Datorii
- 7.510 lei
- Capitaluri
- -6.958 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 50 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 50 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 50 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 617 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 247 lei
- Casa și conturi la bănci
- 370 lei
- Datorii
- 7.510 lei
- Capitaluri
- -6.893 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 336 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 336 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 336 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 667 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 237 lei
- Casa și conturi la bănci
- 430 lei
- Datorii
- 7.510 lei
- Capitaluri
- -6.843 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 312 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 312 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 312 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 203 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 173 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30 lei
- Datorii
- 6.710 lei
- Capitaluri
- -6.507 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 240 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 240 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 240 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 143 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 113 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30 lei
- Datorii
- 6.338 lei
- Capitaluri
- -6.195 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 150 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 150 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 150 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 98 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 68 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30 lei
- Datorii
- 6.053 lei
- Capitaluri
- -5.955 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 12.060 lei
- Venituri totale
- 12.060 lei
- Cheltuieli totale
- 27.949 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 15.889 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 16.010 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 176 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 39 lei
- Casa și conturi la bănci
- 137 lei
- Datorii
- 5.981 lei
- Capitaluri
- -5.805 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 18.090 lei
- Venituri totale
- 18.090 lei
- Cheltuieli totale
- 7.904 lei
- Profit brut
- 10.186 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.005 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 104 lei
- Active circulante
- 22.657 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7.176 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.481 lei
- Datorii
- 12.556 lei
- Capitaluri
- 10.205 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului