SANTA REALTY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 4, înmatriculată la 8 iunie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- SANTA REALTY S.R.L.
- CUI
- 48288618
- Nr. înmatriculare
- J40/10525/2023
- EUID
- ROONRC.J40/10525/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 iunie 2023
Sediu social
- Adresă
- UNIRII, nr. 6, bl. 8C, sc. 2, et. 4, ap. 33, București Sectorul 4, București
- Localitate
- București Sectorul 4, București
- Cod poștal
- 40104
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.06.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- SANTAGIULIANA ANDREA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 77 din 106 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4647, municipiul București, peste 28% dintre firmele clasei. Locul 52.006 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 32%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 378.047 lei | -16.038 lei | 1 | 2.272.836 lei | 734.345 lei | 1.538.491 lei |
| 2024 | 287.013 lei | -52.765 lei | 1 | 2.937.653 lei | 1.383.124 lei | 1.554.529 lei |
| 2023 | 2.362.771 lei | 1.605.292 lei | 1 | 2.399.649 lei | 1.637.935 lei | 1.605.492 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 378.047 lei
- Venituri totale
- 384.027 lei
- Cheltuieli totale
- 386.991 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.964 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 16.038 lei
- Active imobilizate
- 1.920.062 lei
- Active circulante
- 352.774 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 292.110 lei
- Casa și conturi la bănci
- 60.664 lei
- Datorii
- 734.345 lei
- Capitaluri
- 1.538.491 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 287.013 lei
- Venituri totale
- 318.509 lei
- Cheltuieli totale
- 371.274 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 52.765 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 52.765 lei
- Active imobilizate
- 2.069.243 lei
- Active circulante
- 868.410 lei
- Stocuri
- 97.021 lei
- Creanțe
- 739.403 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.986 lei
- Datorii
- 1.383.124 lei
- Capitaluri
- 1.554.529 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.362.771 lei
- Venituri totale
- 2.385.617 lei
- Cheltuieli totale
- 757.017 lei
- Profit brut
- 1.628.600 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.605.292 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.399.649 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.337.646 lei
- Casa și conturi la bănci
- 62.003 lei
- Datorii
- 1.637.935 lei
- Capitaluri
- 1.605.492 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4647 · Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat (CAEN Rev.2)
- 4759 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6831 · Agenții imobiliare (CAEN Rev.2)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului