SANOMEDIFAM S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Horoatu Crasnei, Comuna Horoatu Crasnei, înmatriculată la 9 ianuarie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- SANOMEDIFAM S.R.L.
- CUI
- 38665710
- Nr. înmatriculare
- J2018000017317
- EUID
- ROONRC.J2018000017317
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 ianuarie 2018
Sediu social
- Adresă
- HOROATU CRASNEI, nr. 284, Sat Horoatu Crasnei, Comuna Horoatu Crasnei, Sălaj
- Localitate
- Sat Horoatu Crasnei, Comuna Horoatu Crasnei, Sălaj
- Cod poștal
- 457185
Contact
- Telefon
- 0740 241 215
Date declarate la Ministerul Finanțelor, actualizate la 26 martie 2026. Sunt datele pe care firma le-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.01.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- UNGURU CECILIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 3 din 10 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8621, județul Sălaj, peste 80% dintre firmele clasei. Locul 1.993 din 6.249 în tot județul, și locul 1.725 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 5%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 556.287 lei | 355.425 lei | 2 | 585.143 lei | 91.159 lei | 355.665 lei |
| 2024 | 531.669 lei | 368.162 lei | 2 | 484.951 lei | 45.303 lei | 368.402 lei |
| 2023 | 455.991 lei | 311.212 lei | 2 | 545.196 lei | 140.077 lei | 311.452 lei |
| 2022 | 370.782 lei | 222.791 lei | 2 | 246.889 lei | 23.858 lei | 223.031 lei |
| 2021 | 349.658 lei | 221.637 lei | 2 | 417.379 lei | 9.861 lei | 407.518 lei |
| 2020 | 346.555 lei | 225.141 lei | 1 | 348.739 lei | 10.524 lei | 338.215 lei |
| 2019 | 329.338 lei | 222.827 lei | 1 | 229.538 lei | 6.464 lei | 223.074 lei |
| 2018 | 235.411 lei | 135.927 lei | 1 | 143.477 lei | 7.350 lei | 136.127 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 556.287 lei
- Venituri totale
- 587.411 lei
- Cheltuieli totale
- 215.279 lei
- Profit brut
- 372.132 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 355.425 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 310.030 lei
- Active circulante
- 275.113 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 265.049 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.064 lei
- Datorii
- 91.159 lei
- Capitaluri
- 355.665 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 531.669 lei
- Venituri totale
- 561.252 lei
- Cheltuieli totale
- 178.057 lei
- Profit brut
- 383.195 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 368.162 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 90.933 lei
- Active circulante
- 394.018 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 249.175 lei
- Casa și conturi la bănci
- 39.981 lei
- Datorii
- 45.303 lei
- Capitaluri
- 368.402 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 455.991 lei
- Venituri totale
- 456.013 lei
- Cheltuieli totale
- 140.332 lei
- Profit brut
- 315.681 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 311.212 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 105.065 lei
- Active circulante
- 440.131 lei
- Stocuri
- 3.058 lei
- Creanțe
- 330.026 lei
- Casa și conturi la bănci
- 107.047 lei
- Datorii
- 140.077 lei
- Capitaluri
- 311.452 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 370.782 lei
- Venituri totale
- 370.845 lei
- Cheltuieli totale
- 144.420 lei
- Profit brut
- 226.425 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 222.791 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.181 lei
- Active circulante
- 240.708 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 167.168 lei
- Casa și conturi la bănci
- 73.540 lei
- Datorii
- 23.858 lei
- Capitaluri
- 223.031 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 349.658 lei
- Venituri totale
- 349.667 lei
- Cheltuieli totale
- 124.953 lei
- Profit brut
- 224.714 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 221.637 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.306 lei
- Active circulante
- 411.073 lei
- Stocuri
- 369 lei
- Creanțe
- 32.614 lei
- Casa și conturi la bănci
- 378.090 lei
- Datorii
- 9.861 lei
- Capitaluri
- 407.518 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 346.555 lei
- Venituri totale
- 346.563 lei
- Cheltuieli totale
- 119.404 lei
- Profit brut
- 227.159 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 225.141 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 14.281 lei
- Active circulante
- 334.458 lei
- Stocuri
- 623 lei
- Creanțe
- 26.695 lei
- Casa și conturi la bănci
- 307.140 lei
- Datorii
- 10.524 lei
- Capitaluri
- 338.215 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 329.338 lei
- Venituri totale
- 329.345 lei
- Cheltuieli totale
- 103.224 lei
- Profit brut
- 226.121 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 222.827 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 22.256 lei
- Active circulante
- 207.282 lei
- Stocuri
- 614 lei
- Creanțe
- 28.261 lei
- Casa și conturi la bănci
- 178.407 lei
- Datorii
- 6.464 lei
- Capitaluri
- 223.074 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 235.411 lei
- Venituri totale
- 235.415 lei
- Cheltuieli totale
- 97.134 lei
- Profit brut
- 138.281 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 135.927 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 30.261 lei
- Active circulante
- 113.216 lei
- Stocuri
- 2.550 lei
- Creanțe
- 19.481 lei
- Casa și conturi la bănci
- 91.185 lei
- Datorii
- 7.350 lei
- Capitaluri
- 136.127 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 8621 · Activități de asistență medicală generală (CAEN Rev.2)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului